Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem az egyik legjobb...

Összevesztem az egyik legjobb barátommal, mit tudok tenni, hogy helyre jöjjön minden?

Figyelt kérdés

Szoval a story az hogy van az egyik legjobb baratommal tegnap este eleg csunyan osszevesztunk,es igaz nem ismerjuk egymast de mar 6-7honapja rendszeresen kockulunk eggyutt.Ezen a nyaron beszeltunk talit is de ugy latszik kar volt.Alapjaban az volt a helyzet hogy van par szo amit nem pont ugy mondok mint o mivel nem magyarba lakom es fogalmam sincs miert de ez vicces volt neki anno.Miota tenyleg joba lettunk es elkezdtunk egymasban bizni azota ez nem fordult elo.Egesz tegnapelott estig mikor egy full retard baratja belem kotott,de o allitolag csak azon nevetett hogy veszekedunk.Nos azota jo par baratjat megismertem es nem tudom elfelejteni ot.De visszaterve tegnap este valamit csinalt ami miatt az egyik baratjaval osszevesztem de kiderult hogy csak o ertette felre az egeszet es ezmiatt balheztunk ossze.Nos ekkor vesztem ossze vele.Ezek utan bocsanatot is kert(amit surun szokott es azt mondja hogy megvaltozik) ezert nem is vettem komolyan.Letiltottam fb-n majd mikor irt instan nagynehezen ma reggel sikerult lerazni de par baratja mondja hogy bekuljek ki vele de mondtam hogy nem.Amugy tenyleg jofej gyerek es tud valtozni ha nagyon akar.Allitolag feladta mar az egeszet magaba azt mondtak de en ketlem.Es ebben az a legrosszabb hogy van egy kedvenc zenem amit vele hallgattam sokat es mindig eszembe jut.Mellesleg nekem olyan dolgokat mond el amit senkinek es ez kolcsonoos.Sajnos ot az osztalyban sem szeretik sokan pedig csak ido kell neki es tud valtozni.Magamba mar nagyon hianyzik de nem tudok ra irni meg felek hogy ujra ez lenne mivel most eppen nyugalomra lenne szuksegem mivel depresszios vagyok,nem tudok aludni,mindig aggodok valamin faradt vagyok egesz nap,levert es ahogy meseltem neki azt mondta o segit es igeri megvoltozik.Szerintetek ezek utan bizzak meg benne vagy mar csak a magamra valo tekintettel is felejtsem el orokre?(Aki azt irna hogy biztos csak egy kamu depresszios kisgyerek vagyok annak uzenem hogy nemhiszem hogy az orvos azert irt fel ajanlasra xanaxot amit persze nem szedek mivel nagyon karos inkabb valami gyogykiszitmenyt keresek.Viszont aki ebben is tud segiteni mondhat tippet ami segit ezeken.)

Koszonom aki elolvasta,remelelem tudtok segiteni!:)



#kibékülés #egyik legjobb barat
2019. febr. 3. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerűen nem értem mit szeretnél kihozni ebből. Nem csak te, az írásod is rendkívül zavart.
2019. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az igaz barát meg tud mindent bocsájtani!
2019. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értek egy szót sem abból, amit leírtál, de csak azt tudom mondani, hogy ha tényleg jó barátod, akkor úgyis kibékültök. Ha hiányzik, keresd fel.
2019. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!