Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány akit 2 éve ismertem meg és belészerettem, de le lettem friend zoneolva. Azóta elvoltunk mint barátok és egyre közelebb kerültünk barátilag! Mindig meg tudtuk beszélni egymással a dolgokat, elláttuk egymást tanácsokkal!


A friend zone az egy másik srác miatt volt de ki tudtam volna jönni, meg egyszer mondta, h ő is többet érzett mint barátság, de "lassú" voltam! Most az akkori barátjának (exének) a legjobb barátjával van együtt ami még nem is zavart!


DE! Mindig le lettem bszva, h miért nem akkor írok amikor neki jó, miért gondolok fszságokat pl.: majdnem senki se szeret stb(kb csak neki voltam normális ember egy ideig pontosabban a mostani barátjáig). Szóval semmi se volt jó plussz van egy másik barátja akivel meg tudja beszélni a dolgokat (gondolom ha nincs ló jó a szamár is alapon) így feleslegessé váltam és meguntam az egész színjátékot, megadtam neki a számomat ha bármi hatalmas baja van és senkivel se tud beszélni akkor velem majd tud egy kicsit csevegni és letiltottam.


Másnap két pofont kaptam, hogy ez nem úgy működik, hogy csak letiltom meg, hogy testvéreként szeret és nem tud egyik napról a másikra valakit levegőnek nézni! Csak azt sajnálom, hogy itt nem mondtam azt, hogy pedig eddig jól ment...


Most nem beszélünk és nem tudom, hogy mit tegyek! Mi lenne most a helyes döntés?



2019. febr. 6. 22:56
 1/2 anonim válasza:
Hát ez szívás! Szerintem tiltsd vissza es probalj neki mindnet elmondani vagy megérti vagy pedig nem. Ha nem akkor nem foglalkozz vele nem éri meg mert csak neked lesz rossz, probálj meg más barátokat keresni. ha ugy érzed nem megy keress valami hobbit, ha van akkor újat akár a meglévő mellett akár a helyett.
2019. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én tiltottam le! Mert elegem volt belőle!

Köszi

2019. febr. 6. 23:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!