Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nálatok volt már olyan, hogy...

Nálatok volt már olyan, hogy csak odajöttek hozzád haverkodni meg barátkozni az emberek mindenféle előzmény nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon irigylem azokat az embereket ilyen szempontból. Úgy vannak haverjaik meg barátaik, hogy alig erőltették meg magukat.

2019. febr. 8. 20:25
 1/8 kamugyrosz válasza:

Mert befogadó volt a társaság

Hidd el velem is számtalanszor kibsztak és néha volt ilyen

De csak azért mert nyitottam és elmondtam a velemenyem bármiről is volt szó

Ez tetszett nekik és velem lógnak kb ennyi

2019. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
Volt, általában úgy hogy odajöttek megdicsérni a hajam vagy kérdezni valamit és utána ott ragadtak. Meg egyszer a buszmegállóban odajött hozzám egy külföldi pár és elkezdtek nekem az anyanyelvükön beszélni, én meg reflexből válaszoltam mert apám ugyanabból az országból származik, aztán leesett hogy ez a 2 idegen honnan a francból tudta hogy én érteni fogom amit mondanak? Nem volt velem/rajtam semmi az országukhoz kapcsolódó.
2019. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még fiatalabb koromban többször is odamentem másokhoz és hozzám is odajöttek, aztán ahogy idősödik az ember, ezek kikopnak, előjönnek a gátlások.
2019. febr. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hihetetlen egyszerűen azt felfogni, hogy valakihez odamennek, haverkodnak, programokra hívják. Kisujját nem kellett megmozdítania. Köszi a válaszokat egyébként.
2019. febr. 9. 07:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi ez a duma? :D Mi az, hogy a kisujját sem kellett mozdítania. Az egyik félről: Oda kellett menjen hozzá, kezdeményeznie kellett, ami nem egyszerű.

Másik félről: Befogadónak, nyitottnak kellett lennie, úgy, hogy fogalma sincs róla ki az illető, milyen és hogy passzolnak-e egymáshoz. Gondolok is a gondolkodás módra, humorérzékre, szokásaikta.

Hiába jönnek kda hozzád, két félen múlik a dolog, nem az van, hogy a kisujját sem mozdítja az illető.

2019. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó, de valaki megtette az első lépést.

Ez esetben ő soha nem tette meg, mindig őt keresték, mindig ővele haverkodtak, barátkoztak, beszélgettek. Ő soha nem ment senkihez....és van ilyen! :DDD

2019. febr. 9. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem
2019. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy a kisujját sem kell megmozditania egy ilyen embernek.

Ő valószinűleg, ilyen vagy olyan formában nagyon sokat dolgozik érte, hogy ilyen személyiség legyen. Nem amiatt, hogy hú, most aztán, menjenek hozzá az emberek barátkozni, hanem valószinűleg az önmaga fejlesztése végett.


Tudását/lelkületét/önismeretét/külsejét/kommunikációját vonzónak találják mások, és ezért mennek oda hozzá. Ám azért tudják vonzónak találni, mert az illető tett, megdolgozott azért, hogy ezek valamelyikében jó legyen. Az igy elért eredmény teszi vonzóvá mások szemében.



Amúgy az ilyen emberekkel többnyire az a gond, hogy nagyon vállogatósak, többnyire ők szeretnek választani, hogy kivel állnak szóba, és az "önként jelentkezőket" többnyire megtartják udvarias társalgási ismeretség szintjén, de nem engedik igazán a barátságukba.

2020. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!