Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tartanak a szüleim...

Miért tartanak a szüleim melegnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23Éves vagyok és jelenleg külföldön dolgozom. Ha minden jól megy nemsokára megyek haza végleg. Van egy haverom akivel már nagyon régóta tartó barátságunk van. Én arra gondoltam hogy kihívom ide hozzám egy pár napraMielőtt mennék haza hogy megmutassam neki milyen környezetben élek. Tájak stb... De a szüleim furcsállják és noha viccesen megjegyzik Szerintem komolyan gondolják mikorAztmondják hogy én és a haverom közt Több is van mint szimpla barátság. Haza már. Vele indulnék kérdő 1000 km autó út hazáig. Szerintetek ez normális hogy elhívom haverom ekkora Útra? Szerintem ez szimplán csak egy normális barátság…
2019. febr. 13. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha NEKED meg a HAVERNAK megfelel, normális, akkor mit foglalkozol mások véleményével?

Szerintem egyébként nincs semmi baj ezzel, épppen ezért nem érdemes ilyen hülyeségekkel foglalkozni.

2019. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert inkább egy csinos lányt látnának már az oldaladon, nem egy szőrös, büdös pasit.
2019. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de elég egyszerű szüleid lehetnek.


A fősuli alatt még hozzám is költözött a fiú ismerősöm.

Sőt, amikor Prágába költözött, ki is hívott magához pár napra.

2019. febr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is ezt akarom. Pár napra kihívni magamhoz. Szimplán megmutatni neki hol lakom/laktam. Aztán úgyis költözöm haza akkor eljöhet velem. Addig is világot látunk. Nem hinném hogy a mai barátságokban csak az a normális ha lájkolgatjuk egymás posztjait
2019. febr. 16. 07:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Időpont febr. 13. 19:20

Én például nem vagyok sem szőrös, sem büdös. Ne magadból indulj ki, kérlek.

2019. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!