Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartanak melegnek az...

Miért tartanak melegnek az osztálytársaim? 12F

Figyelt kérdés
Az iskolában sok ember mondja rám hogy meleg vagyok, pedig nem vagyok az. Hogy mivel bizonyítsam? 3x volt LÁNY, igen LÁNY barátnőm, és most is van, csak akik ezt nem tudják, azok cikiznek, akik tudják, jó szemmel néznek rám. Szerintem nincs rajtam soha valami lányos dolog,max az egyik zoknimon van egy lila csík. A focit imádom, kapus vagyok, tehát nem a sport miatt. hajam nem az a tipikus Justin bieberes szóval nemtom. szerintetek?
2016. nov. 12. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja hogy meleg vagy nyugodtan szólj vissza hogy a melegeknek nincsenek barátnői. Csak azért piszkálnak mert látják rajtad hogy ez téged idegesít és ezért ezt előszeretettel csinálják. Sz@rd le és megunják.
2016. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Justin Bieber sem meleg. Sot annyi novel dug hogy azt el sem tudod kepzelni. Ettol fuggetlenul probalj beleallni ezekbe a vitakba mert ha hagyod magad terrorizalni akkor elfognak nyomni
2016. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!