Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek szép lány Bodony...

Szerintetek szép lány Bodony Barbara?

Figyelt kérdés
Ő a Középsuli sorozat egyik szereplője. Szerintem nem szép. Készült róla néhány előnyösebb kép, de az arcvonásai túl durvák és van bennük valami, nem is tudom, talán rókaszerű.
2019. febr. 15. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az. Tetszik, hogy olyan reálisabb külsejű lány, nem vmi tucat instagram influencer, nem akarja megváltoztatni az arcát. Szép a bőre, szépek az ajkai, szépek a szemei.
2019. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"nem vmi tucat instagram influencer"


Ezzel azért vitatkoznék. Évek óta Magyarország talán legigénytelenebb sorozatában játszik, ami közismert arról, hogy tele van nyomva szponzorációval. Szerinted egy értelmes ember a nevét és az arcát adná ehhez a szutyokhoz?

Egyébként meg Barbi fején is van vagy 1 kiló smink, ahogy sok más lányén is, nem tudom, miért gondolod úgy, hogy annyira természetes a megjelenése.

2019. febr. 15. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt most nem az online jelenlétére, hanem a külsejére értettem. Nincsen túlrajzolva a szája, igénytelen trendi közönséges cuccokba öltözve, kilós póthaja.
2019. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szépség szubjektív fogalom. Nekem sem tetszik, de annak meg akinek igen, a te véleményed pont lefogja sza***.
2019. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem
2019. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem szép
2019. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!