Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek uj baratokat?

Hogyan szerezzek uj baratokat?

Figyelt kérdés
20 eves lany vagyok. Volt egy legjobb baratnom akit 6 eve ismertem es legjobb baratok voltunk. Legalabbis en ugy gondoltam. Csak egy ideje mind tiltott le a facebook-on,nem valaszolt az uzeneteimre. Nem csinalt mast csak tiltott le,ra egy par napra/honapra blokkalt ki. Utanna megint le tiltott es mondta a kifogasokat hogy sajnalja es tobbet nem fog letiltani...stb. De ezelott egy honappal megint letiltott. Azota nem beszelunk. Es rajta kivul egy baratom sincs. :( Ha tudnatok tanacsot adni hogy hogyan szerezzek uj baratokat megkoszonnem :(

2019. febr. 16. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj akár a környezetedben, akár neten. Ha gondolod beszélgethetünk, megismerhetjük egymást, ha benne vagy írj nyugodtan. (Szigorúan hosszútávú barátság céljából, semmi több! Feleségem van.)
2019. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedj, légy nyitott :)

Ha akarsz nekem is irhatsz, beszélgethetünk.

21/f

2019. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedj bárhol, keress hobbikat, bármit, ami érdekel, menj közösségbe.

A volt "barátnődet" tiltsd le te is örökre, töröld az ismerősök közül, úgy tűnik, önmaga sem tudja mit akar és csak szórakozik az állandó tiltogatással, de őszinte kommunikációra nem képes.... Nem tudja megmondani mi a baja, ha még ki is alakulna kapcsolat, az őszintétlenség miatt biztos nem lenne túl jó...

2019. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?? :)
2019. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha Pesti vagyok akkor írj nyugodtan,én is barátokat keresek

21/l

2019. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kamil022 válasza:

Ismerős a helyzet. Ha gondolod nyugodtan írhatsz, én is barátokat keresek.

20/l

2019. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 0 barátom van, szegedi vagyok.

20/L.

2019. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!