Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy találjak...

Mit csináljak hogy találjak egy igaz barátnőt?

Figyelt kérdés
Egész röpke 21 évemben csak fiúkkal voltam körbevéve, infós osztályba jártam, munkahelyen is egyedül vagyon lány. Szeretnék egy olyat akivel ezeket a lányos dolgokat is megtudom beszélni.
2019. febr. 26. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én fiúk közt nőttem fel, jobban is érzem magam fiúk közt. Lányokba többet csalódok mint a pasikba... :D

Nem akarok illúzióromboló lenni, de nem lesz könnyű IGAZ barátnőt találni, majdnem egyenlő a lehetetlennel. Legalábbis az eddigi tapasztalataim szerint ez a véleményem.

2019. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos jól mondja az első.

Nekem is van lány barátom,de nem érzem,hogy igazi barát lenne.

Valahogy olyan,mintha a lányok között minsig ilyen rivalizálás menne,eggy sráccal barátkozni könnyebb.

Persze ha nem csak egyoldalú.

De azért találhatsz barátot,nekem is nehezen megy,mert nem vagyok az a barátkozós.

2019. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hímek is egy külön állatfaj.

Ott is ugyan úgy megy minden :D

2020. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!