Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetem vissza a...

Hogyan szerezhetem vissza a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Mindíg is bffek voltunk de voltak fordulópontjaink. Mindig jött ez a bizonyos másik lány és közénk állt. Mivel én és a barátnőm között fél óra van mire odaérnék, közben ők szinte szomszédok. Elmennek egymáshoz. Pizsama party stb... És mostanában többet lóg ezzel a bizonyos lánnyal. Màr elötte is volt ilyen hogy átpártolt a másik lányhoz. De mindig az lett a vége, hogy összevesztek és utána megint velem volt. De most megint kibélültek valamilyne úton módon és többet lóg vele mint velem. Esetleg hogy tudnám visszaszerezni a legjobb barátnőm? Normális válaszokat várok kérlek titeket,sürgős lenne.

2019. márc. 7. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
A legjobb barátnők nem szoktak féltékenyek lenni a másikra, csak úgy mondom :)
2019. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Legyetek 3-an a legjobb barátnők, beszéld meg velük, hogy ne vonjanak ki a közös programjaik alól. Tehát pl hívjanak téged is pizsamapartira. :)
2019. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem a legjobb barátnőd. A legjobb barátok nem fordulnak el egymástól egy harmadik fél miatt. De mivel pizsi partit emlegetsz, gondolom sulis vagy még. Sebaj, majd megtanulod. Habár... A nők már csak nők...
2019. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonymousreview60 ***** válasza:
58%
#3:+1
2019. márc. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2.ez kivitelezhetetlen mivel utálom a csajt

3.márpedig legjobbak voltunk:')

2019. márc. 9. 16:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Az 1.nek meg azt üzenek hogy nem vagyok féltékeny csak nagyon bánt hogy ez történt velünk
2019. márc. 9. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:

"legjobbak voltunk"

Lehetséges, hogy tényleg csak voltatok; és az idők változnak, és hát szokták mondani, hogy ebben a Világban egyetlen dolog állandó, az, hogy minden változik. Tehát az akkor volt, ez meg most van.

2019. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani hogy lépjek túl rajta meg stb de valjul be egy több mint 8éves barátságot nem könnyű lezárni és túlépni rajta meg ilyenek... Én vissza szeretném kapni a legjobb barátnőm. Mivel nem nyílok meg rögtön mindenkinek és nehezen barátkozom ezért nekem nagyon fontos ez a barátság.
2019. márc. 9. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vissza már nem fogod kapni. Az, aki valaha a barátod volt, mára már nem létezik. Megváltozott. Ha vissza is tér, nem lesz ugyanolyan. Talán tartós se. Kellemetlen de ilyen az élet. Engem nem egy ilyen "legjobb barát" hagyott el, sőt egyikük egy elég súlyos becsület sertést is elkövetett ellenem. Úgyhogy hidd el, tudom miről beszélek. Engedd el. Ha nem teszed, csak rosszabb lesz és a szép emlékeket is veszélybe sodrod.
2019. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!