Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti csinalnatok tortat neki?...

Ti csinalnatok tortat neki? Tobbi lent

Figyelt kérdés
1 het mulva lesz egy szulinapi buli.Azonban kiderult hogy nem lesz torta a bulin.Szerintetek en mint vendeg keszitsek tortat a szulinaposnak na meg a tobbi vendegnek? A szulinaposnak tetszett az otlet hogy szeretnek neki tortat sutni.Szerintetek jo otlet?19/l
2019. márc. 11. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem piát vigyél inkább az hasznosabb és jobban fog neki örülni.
2019. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem lesz torta? Kíváncsiságból kérdezem csak.
2019. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat allitolag sok kaja lesz...
2019. márc. 11. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha már így beharangoztad, akkor elég furcsa lenne, ha nem vinnél.
2019. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Persze hogy tetszik neki az ötlet, éppen ezért lehet hogy ő így fogja fel a dolgot: "Hihihi, ez a szerencsétlen képes nekem egy egész tortát csinálni, pedig nem is kértem meg rá! Na mindegy, így legalább nem nekem fog pénzbe kerülni. Micsoda balek..."

Ezen jobb, ha elgondolkodsz.

2019. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

" A szulinaposnak tetszett az otlet hogy szeretnek neki tortat sutni."



Sírok:DDDDDDDDDDDD Ezek után még megkérdezed, hogy csinálnál-e a tortát? Most már csinálj:DDDD


Hú bazzz...röhögőgörcsöt kaptam :DDDDDDD


Én is előbb lemegyek a boltba, csak utána kérdezem meg, hogy lemehetnék-e a boltba:DDDDD


Sírok nem bírom:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Hát öcsém ezek után nagy bunkóság neki nem megcsinálni a tortát:DDDDD

2019. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!