Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vannak mindig csak lány...

Miért vannak mindig csak lány barátaim?

Figyelt kérdés
Lassan több lány barátom van,mint fiú barátom. És annyira elrontja a kedvem,meg az önértékelésemet is teljesen leviszi,önbizalmam a nullán van. Szerintetek ez ciki? F
2019. márc. 13. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem ciki. Sőt . A lànyok sokkalta jobbak mint a fiùk szerintem. Könnyebben ràtalàlsz a szerelmedre vagyis pàrodra .
2019. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért talàlna rà könnyebben?? Beteszik baràtzónàba és kész. Am ez nekem fura. Csinàlod velük a csajos dolgokat meg kibeszéled velük a fiúkat?? Én ezt nem birnàm.
2019. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is lány barátaim voltak, most is így van. Jobban lehet velük beszélgetni és hamarabb elviszem őket értelmes programokra, mint pl színház, mint egy fiút. Azok többnyire csak kocsmázni akarnak.
2019. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyón jó,egy lány barát sokkal jobb",(mindt egy fiú barát),de nem árt beszélgetni és haverkodni fiúkkal is,de igy is én nagyon örűlnék,ha lány barátaim lennének,Nekem rengeteg fiú barátom van :))
2019. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó neked, örülnék ha lenne néhány lány barátom.
2019. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!