Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam volna, hogy valaha ilyen gondolatok fognak bennem megfogalmazódni, főleg azt nem hogy ezt le kell egyszer írnom.. Több mint 1 éve élek Szegeden egyetemistaként,szeretek emberek között lenni, imádok bulizni, szórakozni, nevetni, beülni egy kávézóba vagy csak elmenni egyet sétálni.. sajnos nincs kivel Teljesen átlagos egyetemista lánynak gonolom magam, nem vagyon antiszociális, de nem is szeretem feleslegesen fárasztani a körülöttem lévőket ha éppen akad olyan..



Amikor felkerültem egyetemistaként, nyaralás miatt ki kellett hagynom a gólyatábort, így hátrányból indultam. Az órákon nem lehet ismerkedni, az emberek beülnek, majd az óra végeztével elmennek, lehetőség sincsen a kapcsolat teremtésre ... másrészt meg mindenki csak a telefonját babrálja.


Rengeteg régi és új ismerősnek írtam hogy fussunk össze de mind egyoldalú közeledésnek bizonyult.. csak akkor kellettem ha kellett valami, vagy ha én nagyon nagyon szerettem volna találkozni!

Kérlek benneteket hogy segítsetek.. nagyon magányosnak érzem magam..


Ha esetleg van olyan aki hasonló cipőben jár, és jól esne neki is beszégetni, barátkozni, bátran írjon!


20/L Szeged



2018. szept. 26. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt vagyok velem is lehet beszélgetni, ha csak a másik részéről nem megy át, kínos, felesleges beszélgetésbe? de mondom velem nyugodtan lehet beszélgetni bármiről, ami jó esik ami jön?:) Jah és 21/F
2018. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örülök hogy van aki máris válaszolt a kérdésemre! :) De személyes kapcsolatokra vágyom, írni más.. sokkal jobban szeretem az élő kommunikációt!
2018. szept. 26. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokan keverik a "barát" és "haver/ismerős" fogalmát.


Ismerek olyat aki 40+ éves korában talált olyan emberre akit mai napig igaz barátjának mondhat.


Az ismerős csak ismerős, azoktól sokat ne várj.


Vannak olyan emberek, kiknek nem az erősségük a kapcsolattartás.


Nekem pl nyűg, van 2 rendes barátom, akikre mindig számíthatok s ők is rám.

Legyen az embernek kevés, de megbízható, minthogy többszáz hazug, álszent.


Arra pedig nagyon kevés esély van, hogy itt próbálsz ismerkedni random valakivel és lesz is valami belőle.


Egy tábor nem olyan nagy hátrány + nem kell megfelelni mindenkinek, hisz mind mások vagyunk.


S ne engedd, hogy kihasználjanak pl ha kell valami. Ha az egyszeri segítséged után leszarnak/nincs viszonzás, de már kapod a kövi kérését - küldjed el a francba finoman.^^


Az agyleszívó embereket kifejezetten kerülöm, lekoptatom.


25N

2018. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Örülök hogy van aki máris válaszolt a kérdésemre! :) De személyes kapcsolatokra vágyom, írni más.. sokkal jobban szeretem az élő kommunikációt!"


A mai világban nehéz az élő. Az emberek többsége nárcisztikus ennek egyrészt a technikai fejlődéshez is köze van . Próbálj meg valamilyen bulin/vagy kávézóba oda menni beszélgetni egy olyanhoz aki egyedül ül netán stb. Vagy összejön vagy nem. Hátrányod semmikép sem fog származni belőle maximum elzavarnak

2018. szept. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Miért nem válaszolsz a privát üzenetre? Így hogyan írjon bárki?
2018. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!