Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális vagyok, hogy megundor...

Normális vagyok, hogy megundorodtam ezért a barátnőmtől?

Figyelt kérdés
Adott egy nő (52), aki sosem élt még senkivel, gyereke nincs, nős férfiakkal kavart örök életében. Bár az utóbbi 7 évben senki se jött neki össze. És adott egy 3gyerekes, nős családapa (53),akivel most ez a barátnőm összeszűrte a levet.A fejébe vette, hogy a pasit megszerzi magának, mert nem akar idős korára egyedül maradni, plusz munkanélküli is, kell neki egy eltartó. Gáz, hogy nem akarok többé a barátnője lenni? Mert ez nekem innentől nem fér bele az erkölcsömbe. (N/45)

#megcsalás #3 gyerekes
2019. márc. 15. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan? Eddig is nős férfiakkal kezdett ki, most is. Nem változott semmi.
2019. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy, de valójában ugyanazt csinálja mint eddig is. Várható volt, hogy idősödő korára erre a számító elhatarozasra jut. Nyilvánvalóan végletekig önző a barátnőd, túl nagy erkölcsi és lelkiismereti korlátai nincsenek.
2019. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es, akkor még nem volt bnőm, mint írtam is, 7 éve nem volt senkije. Én kb. ezóta ismerem, azt hittem megváltozott.
2019. márc. 15. 09:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért az érthető, ha nem akar egyedül maradni... Az eltartás az már gáz.

Te tudod, ha neked már ez így nem barátság, akkor hagyd.

2019. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem akar egyedül maradni: az tök oké!De ehhez el kell vennie egy 3 gyerekes nőtől a férjét?!
2019. márc. 15. 09:49
 6/13 anonim válasza:
49%
Ha ezért nem akarsz a barátnője lenni, akkor körülbelül a nők 70 százalékát elfelejtheted barátnőzés céljából. Nők tízezrei élnek a fickójuk anyagi javain. Nézz szét hány keresetképtelen nő ül 20-30-40 milliós autók kormánya mögött. Egyiknek sem a hídépítő vállalatából vagy a műkörmös melójából jött össze, hogy olyannal furikázhat. A kérdésben szereplő nő ezt egyszerűen csak nyíltan műveli.
2019. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Az emberek nem valtoznak. O ilyen és ilyen is marad .
2019. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Ja meg ha el tudja venni. Akkor. Összeillenek. Nem ?
2019. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Ha igy érzed akkor nincs értelme barátnőjének lenni.

Am sztm az lenne a barátságban a lényeg hogy szamithatok és megbizhatok e benne.

2019. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akar egyedül maradni: az tök oké!De ehhez el kell vennie egy 3 gyerekes nőtől a férjét?!"


Az emberek nem tárgyak, amiket el lehet venni. Ha együtt akarnak lenni, akkor együtt lesznek. Sem 3 gyerek, sem egy feleség nem garancia a boldog életre.

2019. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!