Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról hogy 6 éve legjobb barátom kikezdett az exemmel akivel 1 hónapja szakítottunk 2,5 év után?

Figyelt kérdés
2019. márc. 26. 10:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Én és a haverom 22/F. Exem: 18/L
2019. márc. 26. 10:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Még nőként is tudom hogy a férfiaknál a barát nem megy a barát volt nőjére!

Ahogy mi sem megyünk a barátnőink ex ürgéjére.

Ez valahogy evidens ha nem szexeltek félre együtt eddig de sz meg más gerinctelen kategoria.

De ugyis lesz aki azt mondja h jaj már szabad préda ... De azok után nen ledz mindennapi a barátság a közös idötöltés ebben mindenki sérül

2019. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő dolguk. Persze így eléggé beszűkül a kapcsolat, de majd ha szakítanak akkor jön rá, hogy jobb lett volna ha a barátságotok választja. De akkor már késő lesz.
2019. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már így is késő. Engem ez nagyon padlóra küldött. Meg is szakítottam minden kaocsolatot a "haverommal"
2019. márc. 26. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így jártam néhány éve. Azóta sem beszélek egyikőjükkel sem, persze már szakítottak is. Utána a srác keresett, de ignoráltam. Ha ilyet tesz valaki, megmutatkozik az igazi jelleme én pedig az ilyen gerinctelenekre nem vagyok kíváncsi. 25/L
2019. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem korrekt a haver.
2019. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát felakarja szedni, de az exem valószínűleg nem jönne össze vele. Viszont már az is felidegesít hogy egyáltalán ezt akarja a "haverom"
2019. ápr. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!