Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólitsam a volt...

Hogyan szólitsam a volt pasimat? Mert ö is becéz engemet. ö bébimnek hív! De már 1 éve h szakitottunk és most az egyik legjobb haver!

Figyelt kérdés
Lányok ti szoktátok becézni a volt pasitokat? és ha igen akkor mit mondotok? Vagy fiuk titeket h becéznek a volt csajotok?
2010. jan. 9. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem becézem, a keresztnevén szólítom. feltéve, ha egyáltalán összefutunk.
2010. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném, hogy túl jó dolog becézgetni az exedet. Nyilván, ha mondjuk valami hosszú a keresztneve, és mindenki a becenevén szólítja, akkor ne a hosszú néven szólítsd. Hogy hívják a többiek? Úgy szólítsd te is, mint egy barátot szokás.
2010. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti nem becézném, és talán neki is megmondanám, ha lezártunk valamit, az legyen teljesen lezárva.

Ha haver lett belőle, és a becézése inkább "haveros" és nem bántó az új barátodra nézve, és téged sem zavar, akkor oké.

2010. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ő téged "Bébyz" én meg egyszerűen Boynak szólítanám. Ez éppoly személytelen, mint Baby.
2010. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Más is így hív téged? Vagy a kapcsolatotok alatt kialakult, és megmaradt?

Szerintem ennek nincs helye már köztetek, de neked kell tudnod. Azt kéne tisztáznotok, hogy miért szólít így. Én is szoktam becézni a haver-barátaimat drágámnak, stb., de nem volt és nem lesz köztünk semmi. Viszont a volt kedvest nem becézném, ezzel is érzékeltetve, hogy ami volt közöttünk, annak vége.

Szerintem a keresztnevén szólítsd, vagy úgy, ahogyan a barátai szólítják. Ha ez téged pedig zavar, szerintem nyugodtan szólj neki, hogy szólítson a rendes neveden, hisz már nem vagytok együtt.

2010. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!