Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy érjem el, hogy haverok...

Hogy érjem el, hogy haverok legyünk egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Hát így nehézkes a szitu,mert van egy sejtésem,hogy én nem vagyok úgy istenigazából szimpi neki,csak kedvességből rendes velem,sztem megérzi ezt az ember. Mármint eleve ellentétek vagyunk,ő energikus,cserfes, pozitív,végtelenül lelkes és kedves. Én pedig olyan ridegebb,visszafogottabb,elmélkedő. Mondjuk gyerekkori barátoknál teljesen más vagyok,náluk alig lehet felismerni,mert ugye ismerjük már egymás minden gondolatát,jobban megbízok,ezáltal jobban is megnyílok náluk. Középsuli alatt is csak 1 új barátot sikerült szerezni,mindenkivel kijöttem de úgy semmi nem volt,nehézkesen megy.

Közben,a csendes,fekete, bandás cuccokkal tarkított külső mögött nagyon tudok szeretni. Szóval azt a kevés embert is akit bírok,azt rohadtul. Ezért a csajért is utaztam 3 meg 4 órákat,hogy találkozhassak vele,úgy hogy kb 2 hónapja ismerjük egymást. A barinőinek is rendre mondja,hogy képzeljétek ő az aki Kecskemétről feljött hozzám. (most mondtam egy várost) Meg vittem sok ajándékot,ami lehet nem jó ötlet,de én ezzel szeretem kifejezni magam. Nagyon értékeli,azóta is pl.mindenhova viszi magával a tollat ami a csomagba volt,eldumálgatunk,ezerszer elmondja hogy milyen aranyos cuki vagyok stb. De ez inkább olyan öcsis dicsérgetés,értitek. Hisz am is 5 évvel idősebb.(19-24) Szóval ezért a haverságot akarnám(meg mert van kapcsolatom de ez ne zavarjon titeket:)),hogy egyszerűen részese lehessek az életének,hogy vegyen komolyabban és a szándékaim. Mert a világ legjobbjának tartom a személyiségét,nagyra becsülöm őt és rohadt jó érzés vele lógni. De talán ez is a baj,hogy jobban kimutatom ezt mint kellene,lehet lazábbra kéne vegyem? Mondjuk,ennél lazábban már nem tudok előtte viselkedni,amikor meg épp olyanba megy át a beszéde amitől zavarba jövök az ellen nem tudok micsinálni. De ha meg élből nem vagyok olyan akivel szívesen haverkodna akkor cseszhetem. Pedig elég kevés barátja van,pláne olyan aki nem egy "instán belájkolom a képét barát",én pedig aztán a csillagokat is lehoznám neki. Megosztó személy,melóhelyén is sokszor nem jönnek ki vele,bántják egyesek és hát emiatt is szívesen lennék az oldalán mint egy megbízható barát. Egyszerre határozott,őszinte de közben érzékeny is tud lenni és ezt a keveréket én nagyon csípem. Napokig ő jár a fejemben és elképzelem milyen lenne ha jó haverok lennénk akik tartják a kapcsolatot,aztán visszacsöppenek a valóságba, és olyan rossz már ez hogy eszem magam emiatt.

Azt tudom,hogy tetszeni úgyse tetszenék neki sose, szóval a barátság maradt. Nincs senkije,de ilyenről direkt nem is álmodozok,hogy ő meg én,pedig azon nyomban véget vetnék a mostani dolognak :) (tudom,köcsög vagyok stb,de nem ezen van most a hangsúly) Ez a nőszemély teljesen elcsavarta a fejem minden szempontból,de próbálok a földön maradni és elérni azt ami ésszerűbb


2019. ápr. 6. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne áltasd magad neked nem havernak kell hanem barátnőnek. Első lépésként szakíts a mostanival és keresd ezek után is a társaságát, előbb utóbb ha látja, hogy nem csak a szád jár hanem tényleg komolyan gondolod el fogja mondani, hogy mit érez, mit gondol erről az egészről aztán majd kiderül, hogy mennyi esélyed van.
2019. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igaz. De egy ennyivel idősebb csajnál amúgy is annyi esélyem lenne mint albinonak a szaporodásra szóval érted
2019. ápr. 8. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!