Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek hogy újra haverok...

Mit tegyek hogy újra haverok legyünk?

Figyelt kérdés
Egy csajjal régen haverok voltunk, egy hülye pillanatban többet akartam de elrontottam. Ő mást szeret, én is - én meg csak a haverja akarok lenni, de megkért hogy ne írjak neki sűrűn.. én a hülye fejemmel irok neki, de csak egy szavas válaszokat kapok. Nagyon hiányzik minden ami volt. Please help.
2014. máj. 18. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ennek a "barátságnak" értelme ha ő nem akarja. Ne írj neki,majd ha hiányozni fogsz neki akkor meg keres,ha nem keres akkor meg nem érdekled őt és ez is azt bizonyítja,hogy ennek az egésznek nincs értelme.
2014. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Froncsi ***** válasza:

Haggyad békén.

Ha ráírkálsz, azzal csak idegesíted, nem véletlen csak egy szavas válaszokat írkál. A nyakára jársz, nem szállsz le róla. Zaklatásnak veszi. Kicsit haggyad levegőhöz jutni.

Azt írtad mást szeretsz, akkor foglalkozz azzal. Kicsit pihentessed a haverságot, ha lecsillapodtak a kedélyek, akkor újra megkérdezheted, hogy mi van vele, régen beszéltetek... De ne 3 nap után!!! ...

2014. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!