Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is ez ok 2 barátsà...

Szerintetek is ez ok 2 barátsàg megszakítására vagy csak èn túlzom el?

Figyelt kérdés

Van 2 barátnőm, akikkel több éves baráti viszonyban vagyunk. De sajnos úgy èrzem igazából ők nem is a baràtnőim :(.

Ritkán találkozunk mert sokat dolgozunk, illetve messzebb is lakunk egymástól. De amikor találkozunk mindig úgy èrzem mind a ketten lenèzik a külsőm, pedig nem tartom rondànak magam. Szèpsèg sem vagyok , de egy àtlagos szintet megütök. Sajnos többször tesznek megjegyzést pl hogy híztàl kicsit, vagy az öltözködèsemre tesznek megjegyzèst, vagy hogy mivel 12 órás álló munka miatt hajszálerek alakultak ki bokámon hogy megjegyzik jaj de látszanak az erek, stb.. nekem ez nagyon rosszul esik és csökkenti az amúgy is kevés önbizalmam. Ők meg állandóan dícsérik egymást mikor találkozunk hogy de csinos vagy stb... én viszont sose hallottam ilyet tőlük. :(

Vagy fotózkodni szeretnènek én meg nem szeretnèk, erre megszólal az egyik barátnőm hogy de miért? Nem vagy elégedett magaddal? Ami vicces hogy megkérdezi mert ugye tettek megjegyzèseket rám amiket fentebb írtam...Ilyen barátnők mellet hogy is legyen önbizalmam...( Igen , nem igazán vagyok , de csúnyának se mondanám magam) Mondtam neki nem nem azért nem szeretnèk , (bár ez is benne van)hanem erőltettnek érzem az ilyen közös szelfiket.... műnek.. Erre vàgják az arcokat, bár nem èrtem miért gond ha valaki nem szeretne kèpet magáról, vagy egy közös kèpben benne lenni... Nem mindenki szereti ha fotózzák ennyi... Erre nagy nehezen megèrtik... Fotózzák egymást, megszólal az egyik barátnőm a másiknak te olyan fotógèn vagy, szêp vagy! Megmondom őszintèn hogy èn nem szeretem ha kèp készül rólam, vagyis az ilyen beállított képeket nem szeretem, de azért azt nem értem ha a barátnőim szerint ez önbizalomhiány akkor miért nem bíztatak hogy pedig szèp vagy, vagy nincs gond veled... Vagy hasonló...

Nekem ez nagyon rosszul esik, és emiatt nem érzem már magamhoz közel őket, úgy érzem megszeretnèm szakítani ezt a 2 barátságot , mert nekem az nem barátsàg ahol másnak a külsejère megjegyzèst tesznek, azt a kevés önbizalmát is lerombolják a másiknak...



2019. ápr. 6. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magad velük,el kell engedni őket. Ennyi.
2019. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha egy barátod vagy több barátod megjegyzést tenne a külsődre rendszeresen mikor találkoztok , vagy èreznéd hogy lenézően nèz ràd , mi lenne a reakció? Barátodnak tartanád? Barátnak lehet egyáltalàn ilyen szemèlyt vagy személyeket tartani? Barátságban ez belefèr , más önbizalmànak a lerombolása?
2019. ápr. 6. 23:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Jól éreznèm magam velük ha nem tennènek ilyen kis megjegyzéseket a külsőmre.
2019. ápr. 6. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól írtad, "HA nem tennének". De tesznek. Ha neked ez ennyire fáj le kell ülni ezt megbeszélni, és ha nem változik a helyzet akkor tudod, hogy ők nem barátok.
2019. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Leülhetsz megbeszélni velük, de az alaptermészetük nem fog változni. Lehet, hogy visszafogják magukat ideig-óráig, lehet, hogy ígéretet tesznek . Jobb lesz, ha titokban beszélnek ki a hátad mögött?

Kár erőltetni a barátságot velük, biztosan találsz majd olyan barátnőt, akivel egy hullámhosszon vagy!

2019. ápr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem férfiként szólt be vki a külsőm miatt, azonnal leépítettem.


Te is tedd ezt


24/F

2019. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!