Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy minél...

Miért van az, hogy minél nagyobb darab egy férfi annál több tiszteletet kap?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő, hogy amikor ko voltam gyúrva majd 100 kilóra akkor valahogy meghallgattak, nem piszkálódtak, tiszteltek.


Amint abbahagytam és visszacsökkentem súlyba már egyre kevesebb tiszteletet kapok és egy kevésbé veszik figyelembe azt amit mondok.


2019. ápr. 10. 10:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Ez egy baromság...
2019. ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Mert az ilyenektöl mindenki fél. Munkahelyeken, képzéseken se mer beléjük kötni senki. Mindenki csak olyanokkal mer kötözködni piszkàlódni akik nem félelmetesek. Tényleg igy van.
2019. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Bàrhol jàrtam eddig életemben még olyat nem làttam hogy bàrki mert volna kötözködni nagy darab emberel. A sovànyakba köt bele mindenki.
2019. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos szint alatt a testtömeget tisztelik. Viszont bizonyos szint felett már nem megyünk bizonyos szint alá.
2019. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Van egy ilyen poén, hogy az állatvédők az öreg dámák szőrmebundáját fújják le festékkel, nem pedig a 100 kilós motorosok bőrdzsekijét. Vajon miért?
2019. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Szóval újra ki kell gyúrnom magam ha azt szeretném, hogy emberszámba vegyenek?


Ennyire állathoz hasonlóan működnek az emberek?

2019. ápr. 10. 11:01
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyire állatok vagyunk.


Nekem egyébként pont, hogy ingerenciám lenne belekötni a nagydarab emberekbe, mert én ilyen támadómenyét fajta vagyok, csak hogy lássuk ki az erősebb. Nálam gyengébbet sose bántanék, nem is volt még rá példa.

2019. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Figyi ez ösztönös inkább hiszen nem voltunk különámbek sokban soha az állatoktól meg ház isten sem létezik :)

Minél nagyobb erösebb fenyegetőbben túlszárnyal minket fizikumban az adott egyed annál jobban meg hunyászkodunk, mert nem tudjuk megvédeni maginkat fizikálisan. Ha csak nincs fegyverünk gáz spray vagy sokkoló vagy vascső a környezetben.

Fejlődünk ez tény és manapság az intelligenciánk a döntö nem a fizikumunk csak nézz körbe pálcikq fiúk mindenhol... De azt az ösztönt sose fogja az agy tagadni hogy jobb meg futamodni egy erősebb elől ha ész érvnek nincs helye.

Szal ha nem nézed hogy pl Józsi nyegle üzletvezető és ezlrt tiszteled mert 30évet dolgozott ezért.

Az alapvető feltétlen tiszteletet ki lehet vívni fizikummal verekedés nélkül hisz békén hagynak és adnak a szavadra mert félelmetes a tested termete

2019. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

8


Igen, de idegesítő ez.


Nem tudok emberként élni állatok között. Pedig szeretnék. De felfordul a gyomrom és csak utálatot érzek. Mások hogy tudnak ilyen könnyen megbarátkozni azzal, hogy az emberek mennyire szánalmasak?

2019. ápr. 10. 11:22
 10/21 anonim ***** válasza:

Evolúciósan kódolt ez... (szerintem).

Két fogyatékossággal élő (már eleve kiszolgáltatott helyzetet eredményez ez), önbizalomhiányos, csökkent önértékeléssel rendelkező vagyok. Sokan megérzik ezt és olyan megalázó módon beszélnek, viselkednek velem, amit soha senki mással szemben nem mernének maguknak megengedni...

Igen, ez egyfajta kódolt viselkedés...

2019. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!