Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írjak rájuk, vagy ne?

Írjak rájuk, vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy olyan problémám hogy sose tudom az ilyen szociális ügyekre hogy reagáljak olykor,és most ez fontosabb és nyomasztóbb számomra mint általában.

A sztori egy kicsit vicces.2 internetes (talán volt) barátomról szól a dolog. Egy háborús játékban ismertük meg egymást,az egyiküket majdnem a kezdetektől,a másikat körülbelül játékbeli karrierem közepe felé. Elvoltunk,sokat nevettünk,a nehéz helyzetekben is. Egy közösségbe tartoztunk a játékon belül. De aztán volt egy hatalmas vitánk az egész közösségen belül. Az egyik barátommal (legyen Feri) nagyon egy állásponton voltunk. Viszont a másik (ő legyen Isti) ellenezte amit mi akartunk.(Azt tudni kell hogy a játék közösségen belül voltak rangok,és az ahhoz való "jogok")

Mi mindketten vezető helyettesek voltunk, Isti viszont a vezető volt. Sokáig mosoly szünet volt,majd meguntuk,és mielőtt Isti kirúgott volna minket, inkább kilépünk. Engem már ez is nagyon megviselt, hogy azt a közösséget és egy jó barátomat akit a kezdetek óta ismerek,csak ott hagytam.. Emiatt elment minden morálom,kedvem a játéktól és tartottam egy elég nagy szünetet.. Elköszöntem a két barátomtól,és bocsánatot is kértem a vita miatt,és amiért otthagytam a játékot.. Aztán visszatértem,de nem véglegesen.. Főként hogy ne vesszen el a karakterem,de azért is mert ők hiányoztak nekem.

Azt hittem így mindent tudok rendezni, minden jónak tűnt a jéghegy csúcsán. Isti kibékült ferivel,és visszament a régi közösségbe.. Mikor megtudták hogy újra aktív vagyok, meglepődtek és visszahívtak a régi közösségbe. Ez nagyon jól esett,de azt nem akartam mondani hogy nem leszek ott sokáig..Ezt még az is tetézte hogy az a probléma,ami régebben volt újra elburjánzott. De okultunk a történtekből,és higgadtan kezdtünk nyugodt vitát. De a közösség nagyon megváltozott,tele lett kezdőkkel,és fiatalokkal. Ők voltak a benzin a parázsra.. Nagyon feldúlt a dolog,és kiléptem. Isti nagyon kiakadt rám,de Feri megértett,viszont neki se tetszett hogy leléptem. Így megint tartottam egy szünetet,de most csúnya szétválás volt.. Röhejes,de most újra elkezdtem folytatni,de csináltam egy másik karaktert,és végülis le kémkedtem őket. Feri már nincs abban a közösségben.

Visszatértem az eredeti karakterbe,(van egy olyan lehetőség a játékban, hogy lehet ajándékot küldeni egymásnak) és küldtem mindkettőjüknek ajándékot. Ez kb 4-5 napja lehetett,de azóta se reagáltak. 2 kérdésem lenne..

Ezek után ez nem flegmaság?

Beszélni akarok velük,de nem merek rájuk írni.

Szerintetek írjak, vagy ne írjak rájuk?


Bocsi, hogy nagyon hosszú a sztori,és a fogalmazásom miatt is..

R e n d e s , n o r m á l s válaszokat várom és köszönöm! :)



2019. ápr. 30. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed velük jól magad, már más emberek vonzanak, akkor hagyd a fenébe. Ha ők maguk hiányoznak akkr ne gyerekeskedj folytonos kilépéssel mert nagyon unalmas és lefognak tojni, valszeg már most is azt teszik. És főleg ne nyalj ilyen ajándék küldéssel mert hidd el, csak rosszabb lesz. Menj vissza és mondd el mit gondolsz és hgy neked ez így nem tetszik, ha még egy veszekedés lesz, nem mész vissza többet, mert te nem ezért játszol. Ennyi. Vagy ha nem akarsz, akkr ne keseregj utánuk, és ne csináld ezt az egyszer itt vagyok, egyszer nem-et, mert nem fognak veled szóba állni többet.
2019. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a vergődés a legrosszabb, amit tehetsz, tapasztalatból mondom. Kérdezd meg tőlük, visszavesznek-e úgy, hogy nem vagy már annyira aktív a játékban, és magatok mögött tudjátok-e hagyni ezt az elbénázott szituációt. Ha mindkét kérdésre igen a válasz, hagyd abba a szarkeverést, vagy a szarkeveréshez való asszisztálást, és koncentrálj a játékra. Amúgy ők nem a barátaid szerintem, ezt onnan gondolom, hogy a leírás alapján sosem futottál még össze velük. Ezek a netes barátságok annyit is érnek, mint amennyit itt látni, inkább arra jók, hogy optimalizálják a játékélményt a felek számára. Amikor ez nem történik meg, mindenki kalap-kabát.


Ha nemet mondanak, lépj tovább, sokat szerintem nem vesztenél.

2019. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Visszamenni már csak akkor mennék max ha behívnak.. Találtam már egy egész jó társaságot,és ők befogadtak. Egyenlőre inkább csak tisztázni akarom velük a múltat, hogy tiszta legyen minden,és ne ilyen méltatlan módon legyen vége egy ilyesféle ismerettségnek. Valóban nem találkoztunk még élőben,de sok platformon követtük egymást..

Maga a játékkal kapcsolatban is jobban haladnék ha megtudnám mindkettőjükkel beszélni,de félek hogy nem lesz belőle érdemben semmi..

Meg igazából valamilyen szinten én is várnék mondjuk legalább egy sziát vagy valamit. Tudják hogy aktív vagyok. Nem csak én csináltam sokszor a fekete levest.

Mérges nem vagyok rájuk,csak szomorú.

Köszönöm a válaszokat!:)

2019. máj. 1. 00:00
 4/4 anonim ***** válasza:
De te hagytad őket ott többször. Ne legyél gyerekes.
2019. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!