Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek aki csúnya azzal...

Szerintetek aki csúnya azzal rosszul bánnak az emberek?

Figyelt kérdés

Próbálok rájönni, hogy miért közösítettek mindig ki és miért bántak úgy velem mint egy darab sz@rral. De ezen kívül nem jut semmi az eszembe.

Most nyilván én nem gondolom magam fizikailag csúnyának, elfogadom magam, de ez úgysem számít ha más annak gondol és az alapján ítél meg.


2019. máj. 1. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha te nem gondolod magad csunyanak akkor honnan veszed, h csunya vagy. he? szerintem inkabb a szemelyisegedben kene valamit keresni, a kinezet max nagyon extrem esetekben vezet kikozositeshez. de akkor is inkabb valami elvaltozas ami undoritoxd
2019. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kinézettől függetlenül nem érdemlik meg az emberek, hogy rosszul bánjanak velük. Akik ilyet tesznek, saját jellemükről adnak pontos leìrást. Amondó vagyok, hogy biztos nem vagy csúnya, sőt...
2019. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem igen. De nem feltétlenül direkt, csak az van, hogy a szép emberekhez jó tulajdonságokat társítunk, a csúnyákról pedig könnyebben feltételezünk rosszakat és ezért a hozzáállás is így alakul.
2019. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Vagyis nem mondanám, hogy emiatt mindenki utál és lehetetlen bármiben is sikereket elérnem, de szerintem egy ronda embernek sokkal többet kell letennie az asztalra, mint egy átlagos/szép embernek, hogy ugyanazt gondolják róla.
2019. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3 és 4


Ezt csúnya vagy szép emberként írjátok?

2019. máj. 1. 14:51
 6/17 A kérdező kommentje:

1


Azért gondolom mert nem látom magam annak. De attól persze lehetek csak nem veszek tudomást róla

2019. máj. 1. 14:52
 7/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, csúnyaként írtam.
2019. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én csúnya vagyok. Ismerkedésnél átok, észre sem vesznek a nők. Az élet más területein viszont nem vészes. Én pl. szoftverfejlesztőként dolgozom és nettó egymillió felett keresek.
2019. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8


Na azért azzal már lehet csajozni. Rengeteg mutatós nő van aki megbocsátja neked a külsőd ezért a pénzért :)

2019. máj. 1. 17:22
 10/17 A kérdező kommentje:

3


Amit írtál abban van egy jó adag igazság és valóban rosszabb embernek gondolnak minket csak azért mert nagyobb az orrunk, vagy nem teljesen szimmetrikus az arcunk.


Na most ez most nekem nem tűnik semmivel sem különbnek mint a bôr, vallás, nem szerinti diszkrimináció hiszen pont ugyanolyan előítéletek alapján részesülünk hátrányosan megkülönböztető bánásmódban mint például a feketék, más vallásúak, nők, melegek stb. Csak amíg az előző esetekben a jogegyenlőségek a törvény szavatolja, a hátrányos megkülönböztetést pedig bünteti addig az egyedüli csoport amelyikkel büntetlenül ezt továbbra is gyakorolni lehet az a csúnyák csoportja. Ez pedig egy súlyos probléma amit orvosolni kellene, hogy boldogabb, teljesebb életet élhessenek ők is. Például eddig senki nem karolta fel ügyüket, nincs reprezentásuk, nincsenek benyújtott törvényjavaslatok sehol a világban pedig pont ugyanolyan súlyos ügyek ezek mint a bőrszín miatti megkülönböztetés. Abban az esetben is a külső alapján gondolnak valamit (pld alacsonyabb rendű, buta, lusta stb) és ez esetben is pont ugyanaz a helyzet.


Szóval ezt az ügyet szerintem fel kellene karolni merz milliók szenvednek miatta és harcolnak mentális problémákkal egy életen át amelyek alapvetően fizikai “problémáikból” erednek amelyet viszont a pszichológusok nem ismernek el/nem vállalnak.

2019. máj. 2. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!