Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok milyen szemmel nézik...

Nálatok milyen szemmel nézik a főnökök, ha valaki rosszul lesz munka alatt és megkéri a felettesét, engedje haza?

Figyelt kérdés
Olyan szituációra gondolok, amikor az illető nélkül is elég ember maradna az aznapi munka elvégzésére illetve emberünk nem úgy megy be, hogy eleve rosszul volt, hanem munka közben lesz rosszul?

2017. febr. 13. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyire rosszul. Ha olyan rosszul van hogy ájuldozik akkor aggódik a legtöbb főnök és nyilván hazaengedi az embereket de ha egy kis megfázás akkor nem enged el.
2017. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ a fönöktöl. Nekem bevérzett a lábam kb 3- szorosára dagadtak nem birtam menni és aligakart hazaengedni pedig látta a helyzetet a saját szemével és ilyen flegmán mondta hogy de "táppénzes papirod legyeeen" sürgösségire kellet menni és bent is fogtak a korhazba az meg felis hivott ugyancsak a táppenzes papir miatt najó azért megkérdezte hogy vagyok és hogy fertözö e😅 ritka amugy a jofej fonok irigylem akinek cuki fonoke van.
2017. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen körülmények között el szoktam engedni a dolgozokat. Ha tényleg látszik a rosszullét, elengedem akkor is ha nincs elég ember.

Egyébként ha vannak elegen, és megoldható, indoklás nélkül is elengedem őket, persze azokat az órákat nem fizetjük. Elég azt mondani, hogy el szeretne menni. Persze, ha sok a meló, akkor, csak fontos ok esetén mehet pl. Gyerekével van valami.

2017. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
főnök hazaküld mindenkit, aki rosszul van
2017. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!