Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugye nem én vagyok az egyetlen?

Ugye nem én vagyok az egyetlen?

Figyelt kérdés
az egyetlen olyan, aki lassan 21 éves, fiú, nincsenek barátaim, nem volt még csajom, nincs senkim a családomon kívűl, nincs senki akivel lehetne egy jót beszélni, nevetni, majálisozni bulizni stb, ezekre mind vágyok, de annyira szerencsétlen béna f@ sz vagyok, hogy nem tudok teremteni ilyen barátokat, csak ismerősőket, akivel max köszönünk egymásnak..

2019. máj. 1. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
"Magány, egyedüllét" téma roskadásig van ilyen önsajnáltató emberekkel.
2019. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi...gondolom egyike lehetsz te is, ha mindet elolvasod
2019. máj. 1. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Már majdnem mindenki ilyen. Köszönjétek meg a Facebooknak és társainak!
2019. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem következik egyik a másikból, csak azért mert látom a kategória listájában hogy milyen kérdéseket írnak ki, nem vagyok a részese. Egyiket sem kell elolvasni, mert már a címből látszik hogy mind halni készül. Sosem süllyednék le odáig, hogy a neten próbáljam meg vadidegenek szánakozó kommentjeivel növelni az egómat.


Te viszont azonnal támadsz, magadra veszel olyan dolgokat ami nem neked vagy rólad szólt, aztán csodálkozol hogy miért kerülnek az emberek.

2019. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyok fbn és nő vagyok, 87es évjárat. És nem volt párkapcsolatom, a "barátaim" mind elkoptak vagy el is árultak emellé. Mára már ott tartok, hogy mindenki megbszhatja, nem is akarok/törekszem kapcsolatok kiépítésére és ha valami érdekel, elmegyek rá egyedül. Jobb, mert senki nem pofázik bele és veszi el a figyelmem a valódi élményről. Ja és nekem család se van/volt. Nem panaszkodásból írom, mert nem érdekel. Csak jelzem, nem vagy egyedül. Sőt. De ha zavar, kölyök, akkor tegyél ellene!

Ahogy bizonyos témában emlegetett több tucat másik is. Sírás-rívás nem old meg semmit.

2019. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akik nem tudnak személyesen ismerkedni. Nekik megoldás lehet az interneten való kapcsolatépítés. ( Nem a társkeresőkre gondolok. )

Ha gondolod, próbáld ki azt! Akkor se keseredj el, ha csalódás ér! Az életben küzdelmek sokaságát kell megvívnunk.


Amúgy én több férfit és nőt is ismerek, akik 20 felett csókolóztak és szeretkeztek első alkalommal. Olyan 45 év körüli férfit is ismerek, akinek még nem volt sexuális kapcsolata, sőt, valószínűleg még nem is csókolózott.

2019. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikre vágysz,az csak látszat.

Amint elkezdesz dolgozni nem is fogod ezeket igényelni,örülni fogsz,ha nem kell látnod senkit.


Ha családod is lesz,idővel abba is belefásulsz:)


Valójában minden felszínes,az emberi kapcsolatok is,és mindenki önmagával van elfoglalva,mert ilyenek vagyunk.

2019. máj. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!