Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha szeretnék...

Mit csináljak ha szeretnék barátokat, de azok nem nekem valóak?

Figyelt kérdés

Ha barátokat szerzek mindig megsérülök. Pl az egyik elkezd ignorálni , és ez az egész napomat, hetemet elb##sza. Vagy pl nem hívtak meg egy buliba, es már ez is rosszul esik. Tudom hogy nem nagy cucc, de így is szó szerint fáj a szívem és hányingerem van csak hogy rá gondolok..

1 évig csak egy barátnőm volt, miután elvágtam magam az akkori kapcsolataimtől ezen okok miatt.


Szóval az utóbbi 1 évben nem voltak ilyen problémáim. Elkezdtem kicsit kinyitni magam a világ felé, szereztem barátokat, és megint rosszul érzem magam. Annyi emberben csalódtam már és annyian árultak el, hogy megbízni sem tudok senkiben, de egyszerűen nem bírom amikor egyszerre több barátom van! Pedig szeretnék többet is! De egyszerűen semmi mást nem okoz nekem csak szenvedést.. mindig féltékeny vagyok, mindent belelátok mindenbe, és túl könnyen elvagom magam másoktól! Ezt persze megtanultam hogy nem szabad kifejezni, mert csak furának gondolnak, ezért elfolytom magamban.. nem akarok magányos lenni többé, de lehetetlen hogy még tudjak bízni bárkiben is.



2019. máj. 2. 22:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Rakd rendbe magad lelkileg. Legyen meg az egészséges értékrended és önképed. Szerezz önbizalmat, mert nagyon rádfér.
2019. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Tudod igyekszem.. csak megint mélyponton vagyok..rettentő nehéznek élem meg.
2019. máj. 2. 22:43
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
jo nagy szerencsetlen vagy. szerintem ezeket ne hangoztasd ha uj barataid lesznek, mert ha megtudjak, h ilyen vagy hamarabb hagynak ott teged, mint te oket. de komolyan. a feltekeny emberek a legnyomorekabbak. de ami a legrosszabb, h kaptal egy normalis valaszt es akkor is csak a kifpgassal meg az onsajnaltatassal jossz. ha nem akarsz valtozni akkor mirol beszelunk? torodj bele, ennyit tudsz.
2019. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem tudom melyikünk a nagyobb szerencsétlen ╮( ̄▽ ̄)╭

Én, aki nem tud megbízni senkiben, és tanácsokat kértem, vagy te, aki azt èlvezed hogy másokba belerúgsz.

Mindenesetre csak leírtam hogy hogy érzem magam, nem kell rögtön letámadni.

Remélem ezzel teljes lett az életed, legalább èrezhezed hogy jobb vagy valakinél┑( ̄Д  ̄)┍

2019. máj. 2. 23:08
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
igen, hatarozottan jobban erzem magam tole :)
2019. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Legalább tettem valami jót ma ╮( ̄▽ ̄)╭
2019. máj. 2. 23:35
 7/23 anonim ***** válasza:
ha mar masra nem vagy jo
2019. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ohh dehogynem. Fotoszintetizálásra például kifejezetten jó vagyok


Bár őszintén szólva átolvastam a kérdésem, és sehol nem találtam az hogy"mire vagyok jó”

NA Ugye ugye hogy megint nem a kérdésre válaszolunk

(╯°Д °)╯


Lehet engem szidni de meglepő módon még mindig nem ez volt a kérdés 〜( ̄∇ ̄")


Szóval ha esetleg mások is idetèvednek nyugodtan adjanak normális válaszokat ^^

2019. máj. 3. 00:14
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
mi ez a sok hulye animes smiley?
2019. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
te szerintem nem tudod mi az a fotoszintetizalas Xd
2019. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!