Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék, barátokat...

Hogyan szerezhetnék, barátokat, haverokat?

Figyelt kérdés

Nincsen haverom/barátom.

Nagyon hiányzik az életemből egy haver, akivel tudnék beszélgetni. Hülyeségeket csinálni, hogy éljek.. Nem éltem ki magam még. Mit csináljak?

25/F



2019. ápr. 28. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Keress rá az n+1 ugyanilyen kérdésre és nézegesd az ott írt válaszokat. Első körben.
2019. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Én is így vagyok ezzel, először saját magadat is jól kell hogy érezd egyedül, ha ez meg van akkor jöhet a következő lépés, nem tudom mi érdekel téged? de ami érdekel csináld azt a hobbit leginkább olyat ahol több ember van, így tudsz velük ismerkedni mivel van már is egy közös hobbitok,járj el helyekre és ismerkedj aztán majd meg látod hogyan alakul? igazából ennyit tudok javasolni, bocs, sok sikert és kitartást :-)

21F

2019. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
ha lány lennél, már kaptál volna privát üzeneteket XD így viszont sajnos csak a sablonos válaszok jutnak.
2019. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!