Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most elrontottam/én voltam a...

Most elrontottam/én voltam a hülye? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ma összefutottam végre egyik barátommal, akivel alig találkozunk, mióta elment egyetemre. Ma végre ugye találkoztunk és mivel már régebben is beszéltünk róla felhozta, hogy lehetne nála valami kis egyszerű baráti buli még három másik barátunkkal. Én tök megörültem, mondtam is hogy megyek. Erre az egyik lány, akit szintén hívtunk volna, mondta, hogy neki nem jó, mert valami másik buliba megy, utána abból meg mégegybe, de hívott minket is. Én eléggé vonakodtam, nem szeretek sok (részeg) ember között lenni, nem szoktam jól érezni magam, szóval én arra nemet mondtam. A többiek viszont mennek, és most tök szarul érzem magam. Mert velük nagyon szívesen elmennék szórakozni, de a sok emberhez meg egyáltalán nincs kedvem. Ráadásul ezért nem szeretnék pénzt kiadni. Azt mondták, higy oké, de érzem, hogy bántja őket, hogy nem megyek velük. Megértik, abban biztos vagyok, de nyilván azért nem örülnek. Úgyhogy most tök szarul érzem magam, mert a velük töltött időből kimaradok, pedig nagyon vártam már. De tényleg annyira nem az én világom a szórakozó helyek, meg a házibulik. Szerintetek hülyén döntöttem, hogy maradok? Vagy ti mit csinálnátok a helyemben? Baromi tanácstalan vagyok:(

16/L



2019. máj. 3. 19:07
 1/2 anonim válasza:

Ilyenek megtörténnek, nincs olyan, hogy elkerülhetőek. Kötnetek kell egy kompromisszumot. Most nem jött ki jól, de helyesen döntöttél, jobb ha jól érzed magad és tudod, hogy ezen a következő alkalommal lehet javítani (könyörgök nem csak bulizni lehet menni haverokkal, sok mást is lehet csinálni), minthogy próbálj másoknak megfelelni, úgyhogy szarul érzed magad. Elvégre akkor is, hogyha a haverokkal lennél a negatív érzéseid lennének a dominánsak és azok elrontják a közösen eltöltött perceket.

Beszéljétek ezt meg, csak meg fogják érteni az álláspontodat. Máshogy is lehet tölteni az időt és szórakozni. Érezd duplán jól magadat! (Közérzetileg, barátok társaságában)

2019. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél. Ne menj ha úgyis tudod hogy nem éreznéd jól magad, annak nincs semmi értelme. Helyette viszont kárpótlásul beszéld meg velük vagy szervezd meg az elmaradt bulit. Mondd hogy te most ezt inkább kihagynád de ragaszkodsz ahhoz hogy veled is bepotolják. Mielőtt elmennek a buliba le is fixálhattok egy másik időpontot. Így te is megnyugszol hogy lesz idejük rád. :)
2019. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!