Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Hülye voltam,...

Segítség! Hülye voltam, elrontottam a hajam. Hennavöröset szőkítettem, rettenetes lett, mi segíthet rajta?

Figyelt kérdés

Tudom hogy idióta vagyok, ne is ragozzuk. Szóval a hajam hennával volt festve vörösre(a Lushban vettem, tehát kizárólag természetes anyagokból készült, ezért is szőkítettem rá, mert tudom, hogy csak a természetes hennát viszi a szőkítő). Tegnap gondoltam egyet, mondván itt a tökéletes idő a hajszínváltáshoz, de mivel állatira mart a szőkítő, nem vártam meg, míg eléri a kívánt hatást, lemostam. De igencsak ocsmány lett, narancssárgás-sárgás. A mai nap újra befestettem hennával, hogy legalább akkor legyen egységes színű, nem baj, ha újra vörös lesz. De sajnos alig fogta be. (Nyilván egy hozzáértő előre megmondta volna, hogy nem érdemes szőkítés után egy nappal hennázni, dehát meggondolatlan vagyok). Namost ez a hennás festés igazából nem árt a hajnak, amit most csináltam végülis olyan volt, mint egy jóféle hajpakolás, talán legalább kicsit jót tett neki.

A kérdésem végülis az, hogy megmenthető lenne a hajszínem egy sima hajfestéssel, és mikor festhetem be, ha igen? (Mostmár bármilyen szín megteszi, egy sötétbarnának pl örülnék). Szívesen fogadok bármiféle tanácsot, akár márkát is ajánlhattok! Köszönöm előre is :)


2016. júl. 28. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után már elmennék fodrászhoz, minimalizálni a károkat.
2016. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha normális színt akarsz, tartósan, akkor ezzel most egy igen jó fodrászt keress.
2016. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj fodrászhoz...Ha szőkét akarsz akkor a narancssárgából már a fodrász megtudja csinálni szépre
2016. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Menj fodrászhoz, ott valószínű, hogy le fog vágni a hajadból, mert, a szőkítőpor a legártalmasabb a hajra, most már viseld a következményeket. Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen... Sötétből világosat még profik se nagyon tudnak.
2016. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!