Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetném vissza...

Hogyan szerezhetném vissza egy nárcisztikus barátomat?

Figyelt kérdés
Imádtam ahogyan kihasznált,és bántott lelkileg. Azóta hiányzik,és szinte ragaszkodtam hozzá. Lelépett magától,nyílván így is akart fájdalmat okozni,de jobb ha kapcsolatban vagyok vele.
2019. máj. 4. 16:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem az. Tényleg kötődtem hozzá. Még akkor is,ha bántott.
2019. máj. 4. 16:50
 12/15 anonim ***** válasza:

Na pontosan ezért kell a józan eszed meg egy jó doki. Mert ez se nem jó, se nem egészséges.

Ne legyél már hülye.

2019. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De ő nekem fontos volt,és nem érdekel,ha nárcisztikus. Meg hogy mennyire használ ki.
2019. máj. 4. 17:20
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, itt kezdődik a baj. Az a rész, amihez kell a dilidoki.
2019. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ember te nem őhozzá kötődsz, hanem mély önbizalomhiányban szenvedsz. Ő megmondja a tutit, de csak azért, mert belőled kiszívja. Szedd össze magad, nézz tükörbe, nem ő kell, ő csak 1 idealizált, istenverte manipulátor. Neked meg van 1 álmod, s rá vetíted. Szedd össze magad!
2019. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!