Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az mennyire normális, hogy ha...

Az mennyire normális, hogy ha valaki csúnya akkor a többiek gonoszak vele, igyekeznek letörni az önbizalmát, elvenni az életkedvét, elérni hogy ne érezze jól magát az életben?

Figyelt kérdés

Nekem ez bűncselekménynek tűnik amit jelenleg a törvény nem büntet pedig semmivel sem enyhébb bűn mint például a bőrszín miatti diszkrimináció.


Bizonyított, hogy a csúnyáknak az élet minden területén nehezebb a boldogulás, a boldog élet meg vàgyálom.


Ezt a súlyos diszkriminációt szerintetek orvosolni kellene vagy nem? Ha igen miért ha nem miért nem?


2019. máj. 6. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Igen,ebben igazad van. Igyekszik eltaposni,hogy öngyilkosságot kövessen el,és buzdítsák is rá. Én ezt tapasztaltam. Kis híján múlott,hogy nem tettem meg.
2019. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Miss Endzsi ***** válasza:
39%
Aki másokat piszkál, annak sokkal nagyobb gond van a fejében, mint az elszenvedőnek.
2019. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Gondolj bele


Van A ember, szép, megvan mindene, megvan a magához való esze, mégis boldogtalan, magányos.


Van B ember, aki csúnyább, nincs pénze flancosabb, márkásabb göncökre, nem szakértője olyan területeknek, miken az A ember, de mégis boldog és képes mindenkivel elcsevegni.


A ember persze, hogy féltékeny lesz, hogy neki ez miért nem jön össze és elkezdni támadni a B embert, ahelyet, hogy magába nézne és elgondolkodna, min kéne változtatnia.

2019. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális, de sajnos a mai iskolarendszerben ez elég általános.
2019. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4


Elérhető lenne vajon a változtatás. Most őszintén a bűntudat megölne ha a saját gyerekeimet ilyen helyre küldeném úgy, hogy tudom mi vár rá. Nem tudnám magamnak megbocsátani.

2019. máj. 6. 16:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a sérültek vs. épek integrált közösségében is hasonlót tapasztalok, ami gáz. Nem tudom, mikor mennyi idő múlva nő fel ez a társadalom az elfogadásra...
2019. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező, az iskola nagy kics..szés a gyerekeinkkel. Ezért nekem mindkét gyerekem volt magántanuló, az egyik most is az. Ez a megoldás.

És ne higgy annak, aki azt mondja, hogy a magántanuló nem szocializálódik. Dehogyis nem, éppenhogy ő szocializálódik helyesen. Meglesznek a barátai, akikkel szívesen jár össze, a sok személyiség és magatartászavaros, frusztrált, neveletlen osztálytárs gonoszkodását meg megússza, nem is szólva egyes gyerekgyűlölő, besavanyodott, rosszindulatú, dilettáns tanárról. Nekünk ez utóbbiakkal gyűlt meg inkább a bajunk.

Hogy az iskola nálunk megváltozik-e valaha, azt nem tudom. Ki kell költözni Finnországba, állítólag ott nem ilyen tré.

2019. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Sajnos ez gáz, de szerintem minden iskolában van ilyen eset. Minket megfenyegettek:

"Ha nem fogjátok be, akkor beleverjük a fejeteket a betonba"

Mindezt azért, mert merészeltünk nevetgélni a Városi Sportpálya lelátóján.

2019. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Arról hallottál már H a nagyon helyes férfiakat irigységbol, a nagyon jó nőket meg sztereotípiák miatt nézik le akármilyen magas pozíciót ért már el? Kegyetlen dolog az élet, te milyen büntetést ajánlasz? 5 év börtön az ovisoknak mert cikizik Sanyit? Vagy milyen megoldást látsz?
2019. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ti bolondok vagytok😂😂😂😂 mi az H mai iskolarendszerben😂😂😂😂😂 ugyanez volt nagyapáink korában is😂😂😂😂 az egyetlen esélyed H ez ne történjen meg, hogy olyan iskolába küldöd ahol ő lesz a legokosabb, leggazdagabb stb de milyen bolond szülő akarná rossz iskolába adni a gyerekét? Amúgy is milyen felnőtt lesz abból aki azt se tudja kezelni ha kicsit b@@@@sztatjak
2019. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!