Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érettségi előtt állok ,vagyis úgy benne már javában.Van egy barátnőm aki egész évben azt éreztette velem,hogy ő mennyivel jobb nálam,mindent jobban tud stb..A napokban volt egy olyan kijelentése,hogy én buta vagyok.Ezt alapjáraton poénnak venném,de ez most nagyon betett nekem.Tudni kell,hogy matekbol mindig is gyengébb voltam,de gyakoroltam próbáltam mindent megtenni,ettől a kérdéstől viszont elszállt az összes matekérettségibe vetett hitem😕 Kérlek mondjatok valami bíztatót,most nagyon jól esne

2019. máj. 6. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A matek könnyű. Ha egy kicsit is figyeltél az órákon, nem lesz gond. :) Ő meg az egója miatt fog blokkolni és rosszabbat ír majd mint te.
2019. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen🥰🥰
2019. máj. 7. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!