Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyors leszek: van egy haverom...

Gyors leszek: van egy haverom akivel ha 4 szemközt vagyok vele jófej meg minden de egyszerüen ha ott vagyunk egy társaságba folyamat kötekszik velem, meg mással is. Haver egyáltalán?

Figyelt kérdés
Pedig nem adtam rá okot, de nem akarom neki mondani hogy hagyja abba mert gyengeségnek tűnik. Mit gondoltok? Mit tegyek?
2019. máj. 14. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a gyengeség ha szó nélkül tűrsz nem az ha rá szólsz hogy hagyja abba. Lehet igazi barát az ilyen viszont a másiknak hamar elege lehet ebből a viselkedésből.
2019. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ő akar lenni az alfa, domináns típus. Sok ilyen ember van, nehéz megváltoztatni őket. Én leoltanám, de az ilyen típusú emberek azt nem nagyon szeretik. Fogadd el, oltsd le, kerüld. Tiéd a döntés.
2019. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!