Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Itt a Gyik-en az a sok panasz a "legjobb barátomra, páromra pasimra" stb. (és fordítva ugyanez a nőkre) nem adódhat abból, hogy ha valami nem tetszik, egyszerűen odébb áll az illető, hiszen semmi elkötelezettsége (házasság, gyerekek) nincs, hanem fogja a sátorfáját, keres másik "legjobb barátot, párt, pasit" ugyancsak kötetlen kapcsolatra?
2019. máj. 17. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért emberi kapcsolatokról van szó nem fogyasztási cikkekről, minden emberi kapcoslatba kell eg ykis összecsiszolódás, ez normális, ha mindne hibánál odébb állnánk az borzalmas lenne.
2019. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van, csakhogy mégis a valóság az (kivételek is vannak), hogy az egyik fél (akár kicsiségen is) felhúzza az orrát valamin, és - mivel csak összebútoroztak, vagy még bútoruk sincs - fogja a hátizsákját és elköltözik.

Én ennek a felelőtlen (?) összebútorozásnak és flegma szétválásnak az okára kérdeztem rá.

Sejtem, csak megerősítést várok.

2019. máj. 19. 08:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!