Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Lányok/nők! Van meleg barátotok, vagy szeretnétek?

Van a baráti társaságotokban meleg srác? Vagy, ha nincs, szeretnétek?

Szerintetek az, hogy meleg, jár valami előnnyel? Azon kívül, hogy nem hajt rátok.

Mennyi idősek vagytok és mióta tart a barátságotok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: homoszexualitás, meleg, férfi, , fiú, lány, barátság

máj. 18. 17:24  Privát üzenet  

A válaszok

Van. Előny, hogy lehet vele pasiügyekről beszélni. :D Különösebben amúgy nincs, talán még az, hogy lehet vele lelkizni, mert empatikusabb, mint a többi srác, de ez nem feltétlen csak meleg fiúkra jellemző.

Én 18, ő 17 éves, és kb 2,5 éve vagyunk barátok.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 18. 17:33 Privát üzenet
Valójában csak a halivudi filmekben van öribari hetero lány és homszexuális fiú között.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 18. 18:04 Privát üzenet
Piroska_0306 nevű felhasználó válasza:

Nekem van egy meleg haverom (barim) akit már 8eve ismerek es jóba vagyok vele miden ügyet megtudok vele beszélni akár legyen lány téma vagy fiú téma. Megmondja a véleményét bárkiről, és attól függetlenül férfi szemmel lát, es ha van hiba a sminkemben vagy rosszul áll a hajam egyből kijavítja ezerszer jobb egy ilyen barát(nő) meg a barátomat se kell tőle félteni xd én 18(lány) vagyok ő pedig 19(fiú)

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/5Időpont máj. 18. 18:42 Privát üzenet
Meleg srac vagyok, volt tobb jo lany baratom, mostansag sajnos nincs.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 20. 19:14 Privát üzenet

Nem, fiú nincs (egy transznemű fiút ismerek/mármint most fiú, eredetileg meg lány volt/de ő a lányokhoz vonzódik) leszbikus ismerőseim/barátaim vannak.

A sulinkban meglepően sok leszbikus/biszex lány van, akik felvállalják, büszkék rá, stb, de fiúból én még egyet sem ismerek, nagyon furcsa(gondolom azért, mert velük kevésbé toleránsak, sok embernek ez nem fér bele a 'férfiasság' fogalmába, de nem tudom)

Örülnék, ha lenne meleg barátom, szerintem közülük a legtöbben nagyon jófejek, bár ki tudja, lehet, hogy tulajdonképpen van.

17L

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 23. 23:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok, Nektek van meleg barátotok?
Fiúk, mit reagálnátok ha a legjobb barátotok bevallaná hogy meleg?
Lányok, ha van (lenne) meleg barátotok, elmennétek vele meleg szórakozóhelyre?
Lányok volt már meleg barátotok? Milyen volt?
Lányok volt már meleg barátotok? Milyen volt?
Lányok, ti mit szólnátok hozzá ha egy barátotok elmondaná nektek, hogy meleg?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!