Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok segítseni? Miért...

Tudnátok segítseni? Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Egy 16 éves srác vagyok és komolyan írtam nincsenek barátaim. Egy olyan ember van akivel elbeszélgetek de a többiek a suliban például inkább kiközösítenek. Szerintem ennek az oka az lehet hogy nem tudok velük azonosulni mivel nem dohányzom nem iszom és nem is szeretek gyerekesen viselkedni.

Napi 24 óra telefon nyomkodás helyett inkább olvasok.Pénzem sincsen így mint sok ember azzal sem tudok embereket állítani magam mellé. Nem vagyok egy szépség így mivel ismeretségem sincs ezért a lányoknál semmi esélyem. Életemben nem volt barátnőm pedig én egy belül normális srácnak tartom magam.

Az iskolában a jegyeim sem rosszak például amit lenézhetnének.

Próbáltam beilleszkedni kicsit beszélgetni de vagy lejött hogy az illető full sötét vagy pedig inkább figyelmen kívül hagytak.

Meg ismétlem szerintem teljesen normális srác vagyok és nem értem mi lehet az oka hogy nincsenek barátaim! És facebookon is csak 1-2 ember van akivel beszélek sajnos.

Építő jellegű kritikákat szívesen fogadok, természetesen normális válaszokat szeretnék kapni!

Köszönöm ha elolvastad legyen szép estéd :)



2019. máj. 18. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress hobbikat sport önvédelem fegyencedzés stb , az életben mindenki minden területen koppan csalódik de 3rdekes hasznoas esetek is történnek . Az iskolai tantárgyak kissé fejlesztenek adnak némi tudást de ez tanulságok belépője semmi másra meg kvízműsorokba valók ismeret . Ha a külsőd nem tetszik edzėssel hozzåd való szerkókkal rendbe teheted .Nézd meg a buta egyszerű ronda Majka gyereket ostoba hadaró fazon sikeres lett énekelni sem tud ės ezek ellenére sztárolják . Egész klassz nőcikkel kavart pedig egy korlátolt proli .
2019. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a választ sportolok amúgy!

Edzésre járok.

Majka pedig olyan mint egy gengszter :D

Pszichológia hogy a lányok a rossz srácokat szeretik :'D

Köszönöm hogy válaszoltál!

2019. máj. 18. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki túl hangos, az a baj, ha túl csöndes, az.

Nem lehet kiszámítani, kivel mikor es miért van bajuk az embereknek.

Egy biztos: aki ad, azt nehéz elfelejteni. Persze nem úgy, hogy ott lihegek, hogy mikor szolgálhatlak ki. Csak simán ott vagyok, ha kell.


Viszont ha nincs közös téma, akkor nemigen lehet barátkozni.


Ha csak a pialás stb. a hobbijuk, nehéz lesz kapcsolódni, sőt, szerintem fölösleges is.


Viszont ha sikerül elkapnod néhány mondatot, egy más témában, esetleg utánanézhetsz.


Ha tucatemberek, akkor viszont a periférián lévőket nem fogják megközelíteni, mert ők meg akarnak felelni a tömegnek.


Iskolán kívül talán több barátra lelsz...

2019. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat!

Csak iskolán kívül sajnos nem tudok hol ismerkedni, discoba nem járok ha vége a sulinak edzés vagy külön óra. Utánna jöhetek haza házi munkát csinálni avagy tanulni :/

2019. máj. 19. 09:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem nagyon sikerült az iskolában barátokat szerezni, ugyhogy az interneten találtam pár beszélgető partnert, de többnyire külföldön élnek így nincs lehetőség élőben találkozni. Bár ahogy írtad a telefon nyomkodást inkább mellőzöd szóval nem tudom hogy ezt mennyire élveznéd.

Én is csak annyit tudok mondani hogy járj el minél több helyre ahol találkozhatsz olyanokkal akikkel közös lehet az érdeklődési köröd, ne félj oda menni valakihez ha szimpatikusnak talalod. Én is ezt tervezem csinálni :D

16/L

2019. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 köszönöm a választ

Természetesen interneten én is szoktam néha de legfőképpen azért nem azt nyomom mert nincs kinek írjak, ha ráirok például egy lányra elküld a fenébe és letilt és ezt meguntam :)

Utcán én szívesen próbálkoznék, lehet majd megpróbálom köszönöm :)

2019. máj. 19. 15:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Ok talán kicsit random, de így 25 éves nőként ránézek mondjuk Majka belehalok klipjére és ilyen 16 éves kis panelgengszterek jutnak eszembe róla...nagyon cringe :D nem menő:D


"Életemben nem volt barátnőm" lehet hogy öreg vagyok...de mikor lett volna? csak 16 vagy. Nyugi, tudom hogy most ez nem egy kellemes helyzet, és nehéz elhinni, de nem tudom én 17 éves voltam mikor először volt egy bármi akármi kapcsolatocska...


Nem tudok építő kritikát mondani, hisz nem látlak, nem ismerlek, igazából nekem az iskolán kívüli dolgok oldották ezt meg, osztályba én se tudtam beilleszkedni. A szakkörben meg ott volt alapból eg yközös téma.

2019. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 köszönöm a választ :)

A barátnő dolog viszont a mai társadalomra szerintem nem igaz, rengeteg 13 éves gyereket látok akik azt hiszik ők a világ közepe és mellesleg több lány veszi őket körbe mint egy híres celebet :D

Szóval ez okból kifolyólag én úgy érzem elvagyok maradva :)

Én pedig sajnos olyan szakkörre nem járok ahol úgy beszélgetni lehetne :/

2019. máj. 19. 16:57
 9/9 anonim válasza:
Jaj drágám... ne keseredj el. Sulis éveimben nekem is kijutott a jóból. Emiatt nagyon visszahúzódó, önbizalomhiányos, hallgatag voltam. Igazi céltábla. Kaptam is az áldást rendesen... depressziós voltam nagyon sokáig. Egyedül éreztem magam, úgy éreztem senkinek nem számítok és annyira jelentéktelen vagyok, hogy fel sem tűnne ha nem lennék. Ez még sokáig felnőtt koromban is kísértett. Mára viszont pontosan az ellenkezője vagyok :) extrovertált, elég kedvelt, vannak barátaim, meghívnak ide-oda, számítok és szeretnek. Van önbizalmam, hangom, véleményem. Én akkor kezdtem igazán kibontakozni, amikor tudatosult bennem, hogy SEMMI veszíteni valóm nincs, plusz egy kis dac is volt bennem. Leszartam már mit gondolnak az emberek, de ami a legfontosabb, hogy megtanuld, hogy lesznek neked barátaid, a megfelelő közegben. Elsősorban kezdj el magaddal ismerkedni, tudatosítsd, hogy mindenek előtt önmagad legjobb barátja kell hogy legyél, szeresd magad. Mert így lesz elég önbizalmad ahhoz hogy lépni tudj. Tanulj mindig a hibáidból, vizsgáld meg mit csinálhatnál te másként. De én nem aggódnék a helyedben :) biztos vagyok benne hogy meg fogod te találni a helyed, a közeged. Lesz barátod bőven, a nyakamat tenném rá. Mindig ez legyen a szemed előtt, és sose emészd magad ezért.
2019. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!