Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Véletlenül töröltem instagramm...

Véletlenül töröltem instagrammon a barátommal folytatott üzeneteimet. Hogyan kell visszaállítani? 18/l

Figyelt kérdés
:( :(((((( help me pls

2019. máj. 19. 01:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem lehet szerintem visszahozni. Facebookon van adatmentés, ott lehet úgy visszanyerni üzenetet, de instán tudtommal nincs.


(Amúgy elég esélyes, hogy tényleg nem lesz hosszú ez a kapcsolat, ha 18 évesen úgy írsz, mint egy 14 éves.)

2019. máj. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Xd
2019. máj. 19. 02:22
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
instan is van adatmentes. le lehet kerni, de hasznalhatatlan. megkapod ugyan egy bongeszovel megnyithato fajlban, de mivel a fele kod, ezert egyreszt nehez kibongeszni mi kinek a szovege, masreszt meg, ha 1-2 eve beszeltek ott akkor kb orakat kell varni mire betudja a bongeszo tolteni a teljes filet es akkor is csomot fog tolteni. egyebkent nem csak az irasmodod gyerekes, hanem az is, hogy regi beszelgeteseket akarsz orizgetni. eltunt, eltunt, gondolom azt sem vetted fel videora amit eloben beszeltetek, nem?
2019. máj. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos? Képek/videók vagy a beszélgetés?
2019. máj. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Legalább nem bukol le a másik faszid előtt !!
2019. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!