Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az nem nagyon gáz, hogy...

Az nem nagyon gáz, hogy valakivel min.4 éve nem beszéltem, de előadja, hogy ezt és ezt mondtam neki, mikor találkoztunk?

Figyelt kérdés

Régen is mindig hazudozptt, gyerekként is.


Összeraktam: egy barátnőm kibeszélt neki és ő ezt úgy adta tovább, hogy én mondtam neki... Nonszensz, félinformációk. Milyen gáz már, de tényleg. Mondjuk azon is gúbyolódtak, hogy beteg voltam...


Én meg már réges-régen túljutottam ezen az általános iskolás szinten, nem beszélek ki senkit, nem vagyok kétszínű, nem is érdekelnek, mit csinálbak. Aki kedves, attól érdeklődöm mi van veke, de ki nem beszélem... Ők meg még mindig megragadtak a 10 évvel ezelőtti gyerekes szinten és hazugságojat terjesztenek.


2019. máj. 29. 00:59
 1/4 A kérdező kommentje:

Meg amúgy is úgy kezdődött, hogy a másik illetőt is unom, ráhagytam a dolgokat, meg le akartam rázni, ezért nem kezdtem el neki magyarázni, mi van. Ezzel egy pletykahadhárat indult.


De ilyet kitalálni, hogy ő találkozott velem és ezt mondtam neki.

2019. máj. 29. 01:02
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az illetőt minősíti, szánalmas hogy ezt csinálja. Valamilyen szinten még mindig bánt, foglalkoztat a dolog, egyébként nem tulajdonítanál neki nagy jelentőséget. Egyébként teljesen megértem, hogy bánt a dolog, hogy fáj, de az illetővel nem tudsz mit tenni, ő ilyen... Előbb-utóbb valószínűleg hitelteleníti magát mások szemében is e viselkedésével.
2019. máj. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem.


Persze, hogy foglalkozok vele, mert akinek mondta számonkért, hogy ez igaz-e, meg mástól is kérdezte... Találkoztunk és én nondtam neki, persze...


Mondjuk a másik személyt is hanyagolnom kellene, aki mindent kipletykál, meg inkább az egész általános iskolás bagázst.

2019. máj. 29. 06:20
 4/4 anonim ***** válasza:

"réges-régen túljutottam ezen az általános iskolás szinten, nem beszélek ki senkit, nem vagyok kétszínű, nem is érdekelnek, mit csinálbak"


Annyira mégsem jutottál túl, ha megszületett ez a kérdés...

2019. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!