Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt mondja, sok vagyok, de...

Azt mondja, sok vagyok, de mégis miért? Nektek miért lehet valaki túl sok? Vagy mi az a határ, az az ok, ami ezt váltja ki belőletek.

Figyelt kérdés

barát a haveri körből ma megjegyzést tett arra, hogy sok vagyok. most, amikor ez jött szóba, mosolyogva mondta a kommentjét, és mondta, hogy nem az, hogy elege lenne belőlem, csak sok vagyok.

különbözünk, gyökeres ellentétem, habitusra. természetre. de sok dologba egyezik a véleményünk, pl. az élet nagyobb dolgairól. tehát megvan a közös hang. a természetem energikus, tudok pörögni, de van, amikor nyugisabb vagyok. poénkodok, a magam módján. meg sokat tudok beszélni, ezt tudom magamról. csak pár alap infó. én nem tudom, melyik tulajdonságom lehetett neki sok, mert nem mondta. (kérdeztem)

nem a kritikával volt bajom, csak maga az bánt, hogy ez van. hogy ezt érzi. én nem akarok senkit se untatni, vagy hogy egyáltalán ezt érezze.

megjátszani nyilván nem akarom magam. mellette nem a megjátszás megy, hanem mérsékelem magam, mert tudom, milyen dolgokra tud ugrani. csak érdekelnek a vélemények.


azért tettem fel a kérdést, hogy ezen tudjak változtatni. meg mások tapasztalatára és az ellenkező nézőpontra is kíváncsi vagyok

köszi.


2019. máj. 30. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is többször megkaptam, h sok vagyok..Ahogy le tudtam szűrni, valszleg azt értették rajta, h semmilyen hangulatomat se fogtam vissza, és együttérzést, egy húron pendülést akartam előidézni(..ezzel azt akartam elérni,hogy ugyanennyire a másik is lendületbe jöjjön + mutassa a maga kis rekeszeit..de végül rá kellett jönnöm, h egy hülye gyerekként akarok boldogan élni,pedig már felnőttnek kéne lennem és a szerint "sakkozni")
2019. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem ismerünk, úgyhogy nem tudunk pontos választ adni sajnos.

Én speciel a teljesen komolytalan emberekre szoktam azt mondani, hogy “sokak”. Fontos a humor, de egyszerűen van, amikor nincs helye és a komolytalan emberek a komoly dolgokat is hajlamosak elbagatellizálni, sőt piszkálni azokat, akiknek fontos.

2019. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 he84 ***** válasza:
100%
Nekem van egy jó barátom, akit több mint 10 éve ismerek. Na például neki én is néha kissé sok vagyok, ezt már tudom tőle pár éve. Főleg akkor, ha olykor sokat beszélek, ami olykor jellemző rám. De nem direkt csinálom, hanem így alakul. De már jó ideje megtanultam visszafogni magam nála, ami hol jobban sikerül, hol kevésbé. Ettől még általában megvagyunk. Ám neki meg néha kissé durva a stílusa, ő meg ezt igyekszik visszafogni több-kevesebb sikerrel.
2019. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Túlzott és állandó poénkodás, sok beszéd, más szóhoz sem juthat, nekem ez a sok, és persze idegesítő a siránkozás, mások kibeszélése is.
2019. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom rád miért mondhatta, de elmondom mikor sok nekem valaki. Sok, ha folyamatosan beszél és próbálja kitölteni az összes csendesebb percet, sok, ha folyamatosan humorizál, sok, ha mindig saját magával van elfoglalva és más témája nem igazán van.. De nekem az is sok például, hogyha valaki minden nap kommunikálni akar, akármennyire is kedvelem az illetőt.
2019. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is a sok beszéd az, ami sok szokott lenni. Én szeretek néha elrévedezni, elmerülni a gondolataimban vagy gondolat nélkül bambulni, és ilyenkor rémesen fáraszt, ha vkire figyelnem kell, esetleg még rereagálnom is kell. Ilyenkor még egy aha vagy ühüm is nehezemre esik.
2019. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a sok, ha valaki kérdezetlenül mindig csak magáról beszél.

De változó, hogy kinek mi a sok.

Lehet, hogy csak van benned valami, ami irritálja, akkor is, ha egyébként kedvel, és nem is tehetsz róla.

2019. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Nálam is a sok beszéd, plusz az, amikor valaki nem veszi észre, hogy igazából nem vagyunk olyan jóban, mint ahogy ő hiszi, és nem akarok vele időt tölteni.
2019. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Van egy srác az életemben aki mindig felbukkan de pont úgy el is tűnik. Évekig nem tudtam hova tenni ezt a viselkedést mire végre kibökte, hogy sok voltam neki. (Sok beszéd sok monologizálás )

Az a baj,hogy ezen sokan ilyenkor megsértődnek ahelyett hogy magukba néznének és dolgoznának rajta. Én ez utóbbit választottam, másfél év után amikor újra felbukkant már egy visszafogottabb nyugodtabb verziómmal tálalta szemben magát, láss csodát, napi szinten keresi a társaságomat azóta. Én is jobban érzem magam hogy nem pörgetem túl az idegrendszerem és neki is jobban esik a társaságom.

Kell magunkba nézni néha..

2020. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!