Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félek a találkozástól, mit...

Félek a találkozástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismertem kb 3 hónapja interneten keresztül egy fiút, 2 évvel idősebb nálam. Azóta kisebb kihagyásokkal minden nap beszélünk (mindketten sokat tanulunk mostanság), sok a közös téma, jól elvagyunk.

Egyébként helyes, tetszik a külseje de ez másodlagos.


Egyszer felhozta, hogy találkozzunk (1,5 órára lakunk kb egymástól), de akkor még korainak éreztem, abban maradtunk, hogy majd ha neki vége a vizsgáinak az egyetemen nekem meg a tanévemnek.

Nos ez itt van kb 2-3 hét múlva, én pedig kezdek parázni. Mi van, ha élőben teljesen máshogy viselkedik, vagy ő gondolja, hogy én vagyok más. Félek, hogy kínos lenne. Most olyan jók a dolgok, nem akarom elrontani, de tudom, hogy úgy lenne értelme a dolognak, ha találkoznánk.

Van egy netes barátnőm, akivel 2 éve összefutunk 1-2 havonta, úgyhogy nem ez az első ilyen helyzetem, mégis félek.


Nem úgy indultunk neki, hogy kapcsolatot akarunk, szóval nem randi lenne, de ki tudja mi alakul, én nem zárkózom el.


Tudtok esetleg tanácsot adni, hogy ne idegeskedjek? Volt bárki hasonló helyzetben?


(18/L)



2019. jún. 3. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól el lesztek élőben, akkor semmi baj, de ha kiderül valami, akkor hálás leszel, hogy nem pazarolsz több időt rá. Ennyire egyszerű. Ja és szólj valakinek azért, hogy hova mész, a biztonság kedvéért.
2019. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt mindenképp.

A másik: nem igazán tudom úgymond elengedni magam pl egy kávézóban, sokkal komfortosabban érezném magam, ha hozzá mennénk, de egyrészt félreérthető, másrészt picit kockázatosnak tartom, de azért ennyi idő alatt kibukott volna ha erőszakos. Nem? Pesten van valami nyugisabb hely ahol nem folyamatos a nyüzsgés?

2019. jún. 3. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Áh, ha van valami titkolni valója, azt neten keresztül úgysem tudnád kideríteni, csak élőben, ha már többször találkoztatok. Egyből hozzá felmenni tényleg kicsit fura lenne, de ezt neked kell tudni, hol jobb.

Hát ha egy lányt vinnék el randira, és mondjuk már 3 hónapja ismerném, akkor vagy elvinném moziba és meghívnám utána valahova enni, vagy valami kellemes helyre, mondjuk állatkertbe + enni.

2019. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát megeshet, hogy más mint a neten, de legalább akkor megtudod, és nem huzzátok feleslegesen egymás idejét. Mellesleg 1 vagy egy fél feles jót tehet, én ha megiszok 1 felest, akkor nem érzem a hatását, viszont mindenképpen oldja a gátlásaimat. Ha nem szoktál inni, elég lesz fele is, de legalább 35%-os legyen. :) Sok sikert!
2019. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nalam is ez szokott lenni, sot annyira, hogy begorcsol a hasam az izgulastol...en borral vagy barmi alkoholal szoktam oldani elotte...
2019. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!