Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor mégse tekint rám...

Most akkor mégse tekint rám barátként?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel ugyan nemrégóta vagyunk jóba, mégis szinte testvéri a viszonyunk.


Egy helyen dolgoztunk, de csak az utolsó 2-3 hónapban ismerkedtünk meg.

Közben én munkahelyet váltottam, igy már nem látjuk egymást nap mint nap.


Másik városban élek most, de akármikor ráirok hogy találkozzunk, menjünk el valahová mindig próbál lerázni valamivel.

Szinte könyörögni kell neki hogy találkozzunk már. Ő soha se ir rám.


Eddig ugy hangzik mintha nem érdekelném, de viszont ha találkozunk több órán át is megállás nélkül el tudunk beszélgetni, mindig kiderül hogy egy csomó azonos dolog van bennünk.

Pl ha találkozunk hétfőn, akkor rögtön felajánlja hogy holnap is csináljunk valamit, amit el is fogadok.

Viszont aztán van hogy hetekig irkálok neki hogy miújság van vele, összefuthatnánk már, mindig kitalál valami kamu dolgot, hogy mi dolga van épp.


Miért van ez?


2019. jún. 11. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért, mert éli az életét, körülötte zajlanak a dolgok. Nekem is ott a munka, kutyagondozás, könyvírás, munkában az emberek, személyes dolgok és dáradt vagyok nap végére, így mindig próbálom lerázni a találkozni vágyókat valamivel; ha mégis összefutunk, tök jól beszélgetünk.
2019. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!