Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lenne lehetőségem Budapest...

Hol lenne lehetőségem Budapesten új barátokat, ismerősöket találnom, ha a munkahelyemen várhatóan nem az én korosztályommal fogok együtt dolgozni? 25/F

Figyelt kérdés

A nyár végén tervezek Budapestre költözni, és nincsen ott túl sok ismerősöm. Pedagógiai asszisztensként tervezek majd óvodában dolgozni, viszont ott szerintem nálam jóval idősebb nők lesznek a kollégáim. Még ha sikerül is jó munkakapcsolatba kerülnöm velük (remélem, hogy így lesz), attól még nem valószínű, hogy a munka utáni vagy hétvégi programokhoz lelkes partnereim lennének :D

Ilyenekre gondolok, mint például mozizás, koncertekre -és színházba járás, csavargás a városban, vagy épp esti iszogatások. Jó lenne olyan embereket találni, akikkel ilyeneket is meg tudok élni a szabadidőmben :)



2019. jún. 15. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
edzőteremben pl., vannak mindenféle fitnesszórák, ezeken elég jó társaságok szoktak kialakulni
2019. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazából még mindig bárhol lehet ismerkedni, csak a mai világban ez kihalt...

Pedig gondoljatok bele, anno nem volt net s telefon az ember popsijában 😁


De ha szűkíteni akarod pl kikapcsolódási hely alapján:

Park, kávézó, tér, pizzéria, cukrászda, könyvtár, sport helyek...stb


Elindulsz egyedül s ha kedves normális vagy a másik fele, nyitott, akkor bárhol majdnem bármikor egy rakás ismerőssel zárhatod a napot.


Ne feledd:

A "barátságos" nem egyenlő a "barátsággal"!


A teljes bizalommal pedig csak óvatosan!


Én pl szóba se eredek alkoholt fogyasztóval. 😊

2019. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Akár itt is van lehetőséged rá, sokan vannak ugyanebben a cipőben. Az általad említett programokra én is vevő lennék, ha nem gond, hogy nő vagyok :)


24/N

2019. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat :)
2019. jún. 18. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is abszolút vevő lennék ilyesmire. 26/F
2019. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 6 éve költöztem fel Budapestre, tudom milyen, amikor új vagy egy nagyvárosban. Nekem nagyon magányos érzés volt. Azóta nagyjából összeszedtem magam haverok szemponjából. (tanfolyamok, munkahelyek stb.) Néha neten is szoktam beszélgetni. A közelmúltban 2 emberrel is találkoztam innen gyakoriról és mindkettő nagyon pozitív élmény volt. Ha van kedved írhatsz nyugodtan. 24/F
2019. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!