Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kapja meg az ajandekot?

Hogyan kapja meg az ajandekot?

Figyelt kérdés

A suli vegevel, a baratsagunknak is vege lett (en igy latom reszerol).

O adott nekem szulinapi ajandekot (aprilisban) igy hat nekem is kene. En le blockoltam ot fb-on (tudom gyerekes leirtam lent ha erdekel) tegyem be postaladajaba? Egy levelel? Vagy csak vigyem el neki szemelyesen?

————————————

Block:

Minden ott kezdodott, hogy ezelott egy honappal azt mondta “ szerintem suli utan nem igen leszunk baratok ha feltekenykedtek “ . Vagyok en es a baratom - o es a baratja. Neha tenyleg megestek esetek, hogy pl - az o baratja - feltekeny volt ram mert ki ment velem azon a napon es vele nem. A szulinapjat megtartotta utoljara velunk - az ajandeka tudta hogy kesni fog - akkor beszeltunk eloben utoljara, azt ugy kellett megtartania ha a baratja csaladjaval is megtartja - mashogy senkivel se tarthatta meg mivel o ragaszkodott hogy velunk is megtarthassa - ez kb 1 hete + volt. Tegnap ra irt a baratnomre a baratom, majd a baratjara is, ha akarnanak-e kozos “mini kirandulast” vinne minket a baratom autoval (autot elkerne par naprana szuleitol mivel a baratnom baratjara nem merik ra bizni a csaladi autot) es osztanank a koltsegeket. De ok csak annyit mondtam hogy “nem, sorry” mind a ketten. Es, hat ez volt a vegso okom a block-ra, lehet gyerekes, valoszinuleg az, de szamomra innen leesett, hogy csak annyira voltam jo a baratnomnek mig unatkozott, mig segitettem sulival. O alapbol amiota van baratja nem is hivott, nem is irt, nem is akart kezdemenyezni talalkozast, minden csak reszemrol volt, akkor tul naiv voltam bevallani, hogy csak olyankor keres es akar talalkozni amikor suliba kell valami. Egyszoval kihasznalva erzem magam. Mindig elmondtam neki, hogy ugy erzem nem meg tekint ram baratkent, sose hiv es ez zavar szoval mindent elmondtam neki amit ereztem ahogy egy baratsagnal szokas de o csak nevetett es annyit mondott, hogy nem igy van aztan ra 1 napra ki mentunk, utana tobbet nem, amig nem mondtam el megint ugyan ezeket. Nem akarok tobbet beszelni vele. Tudom gyerekes, de megsertodtem, nem akarok tovabb kihasznalva lenni.


2019. jún. 27. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges ajándékkal nyűglődni. Így jött ki a lépés hogy ő még adott neked, mert akkor még barátok voltatok elvileg. De ezek után hogy te adj, pláne így a személyességet teljesen elkerülve, totál felesleges és izzadtságszagú.
2019. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :). Igen igy van.
2019. jún. 27. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!