Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha nincs egy...

Mit csináljak, ha nincs egy barátom se a suliban, mert nem olyan vagyok mint ők?

Figyelt kérdés
Kb senkivel sem egy az érdeklődési köröm, és nem barátkoznak velem amiatt hogy nem azokat a filmeket/zenéket szeretem amiket ők?

2019. jún. 30. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég sekélyes, ha valaki csak ez alapján barátkozik. Ha nincs közös pont, csinálj. Találj ki egy jó programot úgyis itt a nyár... legyenek közös élményeitek, akkor lesz közös beszédtéma, belső poénok és innentől már alakul a barátság.
2019. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
71%

Nekem sincs egysem se a suliban sem alapból, mert mind kétszínű, és csak akkor keresnek ha kell nekik valami

Egyébként meg nem értem hogy miért nem barátkoznak veled csak azért mert nem azt szereted amit ők.. nevetséges .

2019. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
barátkozz a sulin kívül
2019. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyetértek a felettem levővel, barátkozz másokkal. Én is egyfajta furcsaság vagyok a suliban, sok fura szokásom van, és nincsenek is ott bent barátaim.
2019. júl. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!