Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismertetek meg itt olyan...

Ismertetek meg itt olyan embert, akivel nagyon jó barátok/barátnők lettetek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, még 2-3 évvel ezelőtt megismertem innen egy-két embert, akikkel hónapokig vagy egy évig leveleztünk. De barátságnak egyiket sem nevezném, mert annyira nem mélyült el a kapcsolatunk és nem is találkoztunk. Örülnék még ilyen embereknek az életemben, de sajnos kicsi rá az esély. Nem vagyok túl érdekfeszítő.
2019. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm innen. Neked?
2019. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Bár messze lakunk egymástól (két országnyira), így találkozni nehéz.
2019. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mákostésztaextrákkal ***** válasza:

Én eddig összesen 6 embert ismertem meg eddig.

Ebből egy volt,aki elég durván hagyott el.Vele durván 5 hónap volt az ismeretségem.

A többi öttel nem volt ilyen durva.Az egyikkel sem beszélek már és ezért hullámokban rámtör néha az,hogy nem szeretem.Pedig de,csak dühös vagyok rá.De szeretem.Nagyon.Soha nem akarnám hogy bármi baja essen.Vele 4 hónapja nem beszélek.

Akkor van egy militarista fiú, ő vele már egy és egy negyed éve beszélgetek.

Egy másik fiúval őt hónapja.

Egy jó három hete beszélgetek egy fiúval aki már most rettenetesen fontos nekem.

És egy lány is van,aki szintén nagyon aranyos.Vele csak 3 napja.

Mindegyik barát vagy volt,csak ez a fiú,akivel három hete beszélek kezdd nagyon hozzám nőni.A lány még Felvidéki,de találkozni szeretnénk majd.

2019. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mákostésztaextrákkal ***** válasza:

öt*

még*

2019. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
meg*
2019. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Beszélgettem pár emberrel, de általában nem volt sok értelme.

- Van egy srác a társkeresés kategóriában, aki viszonylag sokszor panaszkodik. Akartam neki adni pár tanácsot, de kb. mindenre egyből ellentmondott és meg sem tudta indokolni, hogy miért. Értelemszerűen nem foglalkoztam vele.

- Volt egy lány, aki nagyon kedvesnek tűnt. Folyamatosan szomorkodott, hogy nagy az orra és ezért nem fog kelleni senkinek. Mondtam, hogy szerintem ez nem gáz. Aztán próbálta arra vinni a beszélgetést, hogy hú, de megkedvelt és örülne, ha bejönnék neki. Elküldte a facéját, hogy jelöljem be. Bejelöltem, ráírtam, hogy ő e az, mondta, hogy igen. Írtam, hogy nem is néz ki rosszul és többé nem válaszolt... :D

- Volt egy lány, aki szintén folyamatosan panaszkodott, vele sem lehetett mit kezdeni.

- Volt egy lány, aki kifejezetten értelmesnek tűnt. Pár napig beszélgettünk, volt egy csomó közös pont. Többször is írta, hogy érdeklem, szimpatikus vagyok és hasonlók, aztán egyszer csak nem válaszolt. Ráírtam, hogy nyugodtan szóljon, ha nincs hozzám kedve vagy nincs ideje. Írt egy bocsánatkérő üzenetet, válaszoltam, aztán ő többet nem...


Hogy pozitívat is írjak: Volt egy lány, kikérte a kinézetéről a véleményem. Nagyon szép volt, elkezdtünk beszélgetni. Később skype, face csere és volt pár dolog. A személyes találkozó a távolság miatt elmaradt. Néha szoktunk még messengeren dumálni.


Amúgy nyitott lennék ismerkedésre, de eléggé kiábrándító volt az itteni átlag. Kevés az értelmes lány az oldalon, aki normálisan vállalja magát és sok témáról tud beszélgetni.

2019. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is sikerült innen egy jóbarátok szerezni,elég sokat irkalunk.
2019. júl. 2. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt párom is innen, közeli barátok, de túl kevés a jóból ugyhogy nagyon szivesen ismerkedem továbbra is :D
2019. júl. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán, de örülnék neki!
2019. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!