Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozhatnék gyorsan...

Hogyan barátkozhatnék gyorsan és könnyedén nyáron?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Életem során eddig nagyon visszahúzódó voltam, és nem igazán voltam barátaim, vagy legalábbis nem sikerült túl mély kapcsolatokat kialakítanom. Ezen NAGYON szeretnék változtatni, lett már némi önbizalmam, csak azt nem tudom pontosan, hogyan is kezdjek az egészhez hozzá. Az osztálytársaim felé igyekszem most elsősorban nyitni, facebookon érdeklődöm a hogylétükről, próbálom őket találkákra hívni, de azért nem akarok átesni a ló túloldalára, ergo nem akarok tapadóssá válni. Valamint majd próbálkozom edzéseken is, és megyek egy nyári táborba valamint dolgozni is, remélem ezeken a helyeken sikerül új kapcsolatokat kiépítenem, mert ha nem, akkor már valószínűleg sosem lesznek normális barátaim.


Ezzel kapcsolatban tudtok pár tippet adni? Hogyan nyissak mások felé hogy ne legyek túl rámenős, de azért túl visszafogott sem? Valahogy úgy érzem, nem találom az egyensúlyt -e két véglet között.


Személyiségileg tudok nagyon vicces és jófej lenni a saját komfortos közegemben, de idegenekkel szemben nagyon nehéz ellazulni és közvetlennek lenni.


Köszi előre is :)

17/L



2019. júl. 3. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ha valaki szimpatikus menj oda, vagy ha neten van akkor írj rá és beszélgessetek. Ha nem akar, vagy nem lehet vele az hamar kiderül. Próbálkozz és előbb-utóbb összejön. De ha igazi barátokat szeretnél, az nem csak egy nyárra szól, folyamatosan foglalkozni kell a kapcsolattal.
2019. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!