Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Furán hangzik, de hogy barátko...

Furán hangzik, de hogy barátkozhatnék össze interneten koreai, és francia lányokkal?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy szereztem egy koreai és egy francia barátnőt. Hogy tudnék igazából megismerni ilyen embereket? Lehetőleg a korcsoportomban😁

Korom: _1 (azért írom így mert letiltana a gyakori ha kiirnám)


Tudom fura, de most hogy megálmodtam, meg is akarom tenni.

Vannak ilyen oldalak stb?


2018. máj. 31. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát valszeg sehogy. 11 évesen meg főleg nem.
2018. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hât ertem. Majd megvârom míg nagy leszek :D
2018. máj. 31. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Észak- vagy Dél-Kóreai?
2018. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Szia, én neten ismertem meg a párom (koreai) szóval simán találhatsz :)
2018. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

hát először is tudni kéne valamilyen nyelvet. koreait, franciát vagy angolt. 11 évesen max akkor tudod bármelyiket is elfogadható szinten beszélni ha két(vagy több)nyelvű vagy. ha ez megvan, akkor keresni kell egy helyet az ismerkedésre. erre nagyon jók a fórumok. így kb azt is be tudod lőni, hogy van-e közös témátok. utána az egész megy magától.

barátommal egy online játékban ismerkedtem meg, másfél éve vagyunk együtt, nyáron költözünk össze (ő brit-francia)

2018. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Franciául félig meddig tudok beszélni, barátnőm egyik rokona tanított meg.
2018. máj. 31. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!