Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok ti összejönnétek egy...

Lányok ti összejönnétek egy mozzgássérült de járni képes fiúval?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 21:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem örülnék, mert én sem vagyok egészséges, és nem szeretnék még a párom betegségével is megbirkózni. De van az a szerelem, amikor semmi nem számít, amikor a rajongás és a szeretet mindent legyőz.


De hozzáteszem, hogy azt sem tartom szívtelennek vagy gonosznak, akinek ez nem fér bele. Mindenkinek magának kel eldönteni, mit vállal és mit nem.

2019. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ, mennyire komoly a dolog...Ha nem lenne rám szorulva, csak annyiban nyilvánulna meg ez a dolog, hogy mondjuk nehézkesen, esetleg kicsit furán jár vagy valami, akkor simán. Amúgy is inkább itthon ülősebb vagyok, szóval az pont nem zavarna, ha nem lehetne vele mondjuk túrázni meg ilyenek :D
2019. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Hasonló helyzetben vagyok, és szerintem aki kimondta, hogy "nem", azok sokkal jobban tükrözik a valóságot (ezért én felpontoztam őket), mint azok, akik "igen", vagy hasonlóan biztató dolgokat írtak.

A valóság azt mutatja, hogy nagyon kevés ember fogadja el azon személyeket, akiknek van valamilyen látható problémájuk, mert "rengeteget" tudnak a problémákról, átfutva a cikkeket "olvastak" a neten róla, és "tapasztaltak", és így nem fogadják el a másikat.

Bocs.

2019. júl. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

Utolsónak: a 2. válaszoló vagyok. Igen, lehet, hogy van némi igazság abban, amit írsz. Ha az ember racionálisan végiggondolja, mérlegel, akkor könnyen arra juthat, hogy nem biztos, hogy belemenne egy ilyen kapcsolatba. Korábban én is valami olyasmit válaszoltam volna, hogy "talán belemennék" vagy "attól függ.

Csakhogy a szerelem nem racionális. Amióta megtapasztaltam, teljesen biztosan mondom, hogy semmilyen betegség nem tántorítana el attól, hogy a párommal legyek. És nem úgy érezném, hogy én ezt "bevállalom" vagy "kibírom", hanem boldogan, örömmel, rajongva lennék vele!

2019. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem, mert nekem vannak kiránduló, utazós terveim, amiket majd szeretnék megosztani a leendő barátommal.
2019. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát, ha járni tud, akkor engem már nem nagyon befolyásolna a döntésben ez, bár ha tolószékes lenne mondjuk, szerintem akkor se :D

Szerelmes vagyok egy srácba. Belegondolok, hogy mondjuk lenne egy ilyesfajta problémája, én akkor is így szeretném, ezt teljesen őszintén mondom.

Ilyenkor mindig az a fél lábú, de nagyon aktív ismerősöm jut eszembe, akit a fiatalabb nők is imádnak még 50 évesen is, pedig nem is különösebben jóképű 😂 viszont olyan kisugárzása van, hogy hihetetlen

Nem kell keseregni, ha elhiszed magadról őszintén hogy értékes vagy meg minden, azt meg fogják érezni a nők.

Egyébként mi pontosan a bajod, ha kérdezhetem? :) Privátban is megírhatod.

2019. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam hogy nem.

Ha a párom idő közben ne adj isten mozgássérültté válna,azt el tudnám fogadni és támogatnám de egyébként nem kezdenék kapcsolatba egy sérült emberrel.

2019. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!