Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lemondanátok a bulit a helyemben?

Lemondanátok a bulit a helyemben?

Figyelt kérdés

Pénteken szülinapi buliba mennèk, egy jó barátnőmnek lesz a szülinapja, és meghívott. Azonban nem érzem túl jól magam, enyhe lázam van (38 fok), fejfájás, vegtagfajdalom... viszont tudom, mert ismerem, hogy a barátnőmnek NAGYON rosszul esne, ha nem mennék el a bulijába...mert hát végülis pl. Algopyrinnel kibírnám lehet. De nem sok energiám van hozzá... Megbántani viszont nem szeretném.

Ti mit gondoltok? Elmennètek "nyüglődve", csak hogy ne okozzatok csalódást, vagy inkább pihennètek?



2019. júl. 17. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
El, csak az adandó első alkalomnál lelépnék. Neki ha sok vendég van, könnyebb ezt feldolgozni.
2019. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, hogy picit elmegyek, aztán, ha elfaradok, eljövök, de nagyon későn kezd, így ez csak taxival lehetséges majd...de lehet, hogy ez lesz...
2019. júl. 17. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is “megmutatnám” magam mindenképp. Aztán majd látod hogy bírod, ha sehogy akkor lelépsz, azt már meg fogja érteni.
2019. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2 nap alatt még sokat javulhatsz.

Én elmennék, ameddig jól érezném magam addig maradnék.

2019. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is elmennek a helyedben,odaadnám az ajándékot aztán ha javulsz, maradsz, ha nem akkor szólsz neki hogy rosszul vagy és ő is fogja látni. És akkor elvileg meg fogja érteni.
2019. júl. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Betegen nem túl jó ötlet sok ember közé menni, lehet többen rossz néven vennék. Ha valóban beteg vagy még aznap is, akkor mondd le. Érdemes szólni előre akár már ma is, hogy nem vagy túl jól, lehet, hogy kihagyod a bulit, hogy ne legyen neki meglepetés.
2019. júl. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!