Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok olyan netes oldalakat...

Tudtok olyan netes oldalakat javasolni ami nektek bejött?

Figyelt kérdés
Ugy ertem,hogy elkezdtetek valakivel beszelgetni online es eloben is osszejott a dolog,akar baratsag akar kapcsolat...tudnatok mondani par ilyet? Hol erdemes elkezdeni keresni?

2019. júl. 21. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
tinder
2019. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem itt sikerült.
2019. júl. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt, facebook, kb bármelyik társkereső.. hidd el mindenhol ott a lehetőség, de venni kell a fáradtságot a válogatáshoz.
2019. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

innen volt 3 kapcsolatom, mellette pár találka (facen tartjuk a kapcsolatot, de élőben ritkábban érek rá)

legjobb lány barátomat még anno myvipen ismertem meg, több mint 10 év ismeretség után találkoztunk először

2019. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Barhol az interneten kb. (pl.facebook csoportok, itt, jatekon keresztul), csak picit nehez, mert neked is nyitnod kell masok fele
2019. júl. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barhol kb. (Pl.itt, facebookos csoportok, jatekon keresztul), csak picit nehez, mert neked is nyitnod kell masok fele, beszelgetest kell kezdemenyezni akar
2019. júl. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Innen kettő is. Egyel már találkoztam, a második szervezést igényel, mert nagyon messze van (más ország).
2019. júl. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valóban, itt is lehet.

Ha 18 alatt vagy, akkor a Yubo alkalmazást ajánlom, ott lehet ismerkedni, csak ott senki sincs 18 felett, olyan 17 az átlagkorhatár.

Ha külföldiekkel is beszélgetnél, de magyarokkal is tudsz ott, akkor az interpals penpals oldal is jó:)

2019. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Interpals
2019. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!