Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövő hónapban lesz kresz...

Jövő hónapban lesz kresz vizsgám! Tudnátok/Tudnának nekem javasolni olyan oldalakat/programokat/stb, melyek naprakészek (2016) és segítenének nekem felkészülni?

Figyelt kérdés
Régebben nem volt olyan nehéz a kresz, mint manapság és a legtöbb gyakorló már elavult. Ezért szeretnék segítséget kérni, hogy esetleg ti/önök ismertek-e/ismernek-e olyan gyakorló programot, amely felkészítene engem a vizsgára és nem mellesleg ingyenes is?

2016. okt. 26. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kresz tanfolyamon nem sikerült részt venni?
2016. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, részt vettem, de sajnos már elég régen. Pontosabban 2016 áprilisában. Jegyzeteim megvannak és van könyvem is. Igazából egy gyakorló programot keresnék, hogy azzal is tudjak készülni.
2016. okt. 26. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:

A szabályokat tanuld meg értő módon.

A vizsgán hatalmas adatbázisból válogatja össze a program a kérdéseket, csupán tesztek kitöltésével nem lehet vizsgára készülni, ráadásul nem is érhető el ingyenesen a teljes adatbázis.

Beírod a googleba, hogy kresz teszt, és mazsolázol a találatok között, szakoe.hu edukresz.hu és még amit találsz.

Sajna a szakoe csak kevés kérdésből kombinálja a tesztsort, az edukreszen meg csak a kérdéseket tudod megnézni válaszokat nem mutat csak fizetős tagoknak. A kérdések megismeréséhez viszont jó, azok a kérdések lehetnek a vizsgán is. Tanuláshoz a jegyzeteidet, a könyvet használd, a kérdések tesztelésre valók

2016. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 11ezres bázisból egy az egyben a kérdésekkel gyakorolni csak az etitánon lehet, 12óra pár ezer ft, én nyáron ezzel készültem fel és elsőre sikerült! Azóta a jogsi is meglett.

A vizsgán is csak 1 olyan jött amivel nem találkoztam a gyakorlás alatt de annál még az oktató is elgondolkodott pár mp-re hogy akkor hogyan :D

2016. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tartalmas válaszokat! :)

Szívből gratulálok az utolsó válaszolónak a sikeres kresz vizsgáért! :)

2016. okt. 27. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :) Drukkolok hogy neked is hasonlóan elsőre, gond nélkül menjen minden! :)
2016. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. okt. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!