Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nagyobb összeget nyernél...

Ha nagyobb összeget nyernél szerencsejátékon, te mennyire vernéd ezt nagydobra?

Figyelt kérdés
Pl. én diszkréten kezelném mert nem szándékoznék senkinek sem kölcsönadni a nyereményből. Azonban sajnos a szüleim ha megtudnák fűnek-fának elmondanák. Vagy ha ők nyernének akkor is.
2019. júl. 24. 14:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Mélyen hallgatnék róla. Ha pedig megkérdeznék, honnan van a vadiúj Teslám, azt mondanám, fizuemelés volt a cégnél.
2019. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Legjobb barátomon kívül senkinek nem mondanám el.
2019. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire, mert elköltöznék nagyon messzire és ott senki nem ismer. Kvázi, nem lenne ismerős, akinek elújságolhatnám.
2019. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

15 évvel ezelőtt a szüleim nyertek 5.000.000 Ft- ot egy sorjegyen. Csak évekkel később mondtam el, azt is szűk körben, mert már rég elköltöttük azóta.

Nem azért nem mondtuk el, mert kölcsönkértek volna, hanem mert nem akartuk, hogy betörjenek hozzánk.

Jó helyre ment a pénz, felújítottuk a roskadozó tetőt, bepucoltuk a házat, és új konyhabútorunk lett a régi rohadó helyett.

2019. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Metionin ***** válasza:
100%
Én is bölcsen hallgatnék de nem is kezdenék random költekezni hogy feltűnő legyen.
2019. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Épeszű ember senkinek sem mondja el, mivel vagy kölcsönkérnek tőle azonnal vagy betörnek hozzájuk.
2019. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnám minnél inkább titkolni, amíg még új az élmény. Folytatnám a munkát a jelenlegi munkahelyemen amíg le nem nyugszom és fel nem dolgozom a helyzetet. Később, tiszta fejjel pedig kitalálnám hogyan tovább. Az egyetlen, amit hirtelen tennék, hogy a jelenlegi roncs autómat valami tűrhetőbbre cserélném, de nem feltűnően drágára.
2019. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Én ráverném egy nagy dobra
2019. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Hallgatnék róla. Főleg, mert én feszélyezve érezném magam, hogy tudna olyan ember is a vagyonomról, aki pl kirabolna érte.


Pl. mesélném egy ismerősömnek és ezt meghallaná valaki az utcán, aztán betörne hozzám vagy leütne érte.


Nem akarok nagyon borongós meg negatív lenni, de van, aki pár ezresért meg értéktárgyért még megölni is képes egy vadidegent az utcán.


Mivel nem igazán van sok pénzem és nem rendelkezek drága értéktárgyakkal sem, nem nayon tapasztaltam még ezt, hogy, ha nyersz, sok lesz a barátod; nem tudom, hogy az ismerőseimnre mennyire jellemző, de van, akinek ez is benne van a pakliban.

2019. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Senkinek nem mondanàm el, hülye lennék. Viszont a lottó szerintem csalàs nem lehet azon nyerni sokat. Régen jobban lehetett.
2019. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!